Hoekwoning te koop: Meeuwdonk 50, Veghel
Onder bod
KopenMeierijstadHoekwoningenMeeuwdonk 50

Meeuwdonk 50

Heibunders, Meierijstad

€ 389.000
Buurt Heibunders, VeghelBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 423m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Veghel

Deze hoekwoning aan de Meeuwdonk in Veghel heeft een eigen oprit en een tuin rondom. Met 92 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar de indeling is praktisch. De woning uit 1975 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €389.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de woning is 36% kleiner dan gemiddeld in de buurt. Bekijk ook hoekwoningen in Meierijstad voor meer aanbod.

Heibunders: een rustige, groene buurt

Heibunders is een rustige woonbuurt in Veghel met veel groen en eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. De buurt Heibunders staat bekend om zijn ruime opzet en nabijheid van parken.

Dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Kindcentrum de Wijzelaar, een basisschool op twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo op loopafstand, op nog geen vijf minuten lopen. Ook zijn er andere supermarkten zoals Lidl en Albert Heijn op tien minuten fietsen. De gemeente Meierijstad biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij OLAV Veghel op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 4.228
Woonoppervlakte92m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar1975
EnergielabelB
BuurtHeibunders
WijkVeghel
GemeenteMeierijstad

Locatie

Meeuwdonk 50, Veghel

Buurt statistieken

Gegevens uit Heibunders

Inwoners1.030
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Heibunders

Woningvoorraad403
Gem. WOZ-waarde€ 315.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
De Bunders 68
423m
Jumbo
Stationsstraat 11
1116m
Lidl
De Kempen 60
1310m

Scholen

23 binnen 5 km

Kindcentrum de Wijzelaar
Basisonderwijs · 110 leerlingen
200m
Speelleercentrum de Pionier
Basisonderwijs · 145 leerlingen
347m
Basisschool 't Ven
Basisonderwijs · 323 leerlingen
527m

Veelgestelde vragen

Over Meeuwdonk 50, Veghel

Welk energielabel heeft Meeuwdonk 50?

De woning aan Meeuwdonk 50 in Veghel heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €389.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt lager dan de gemiddelde koopprijs in de buurt (€450.000), maar deze woning is met 92 m² ook kleiner dan het buurtgemiddelde van 144 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €4.228, terwijl het gemiddelde in de buurt €3.125 per m² is. Daarmee is de prijs relatief hoog voor de oppervlakte, maar de hoekwoning heeft een perceel van 156 m² en een eigen oprit.

Hoe is de buurt Heibunders om in te wonen?

Heibunders is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel ouderen en gezinnen met kinderen. De buurt heeft een dorps karakter en is veilig: in de buurt zijn 16 misdrijven geregistreerd. Er is een park op loopafstand en voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt hebben alle woningen label B of C, dus dit is gemiddeld voor de omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum de Wijzelaar ligt op 200 meter, Speelleercentrum de Pionier op 347 meter en Basisschool 't Ven op 527 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Veghel-centrum, op 1,5 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 17,4 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op Veghel of omgeving.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van het centrum?

De woning ligt in de buurt Heibunders, een rustige woonwijk. Het centrum van Veghel is op ongeveer 2 km afstand, goed bereikbaar met de fiets. In de buurt zelf zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen.