Hoekwoning te koop: Melkmeisjeslaan 16, De Meern
KopenUtrechtHoekwoningenMelkmeisjeslaan 16

Melkmeisjeslaan 16

De Meern-Zuid, Utrecht

€ 600.000
Buurt De Meern-Zuid, De MeernBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in De Meern

Deze hoekwoning aan de Melkmeisjeslaan in De Meern heeft een eigen gezicht, met een royale tuin en een fijne indeling. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is. Met een vraagprijs van €600.000 zit deze woning aan de hoge kant van het aanbod in de buurt, waar de gemiddelde prijs rond de €558.000 ligt. Bekijk ook andere hoekwoningen in Utrecht.

De Meern-Zuid: een rustige, groene wijk

De woning staat in buurt De Meern-Zuid, een rustige wijk met veel eengezinswoningen en groen. De buurt telt ruim 6500 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving zien.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 800 meter afstand, of bij de Jumbo iets verderop. Ook is er een PLUS in de buurt. Kinderen kunnen naar de Openbare Daltonschool Apollo 11, op loopafstand, of naar de Koningin Beatrixschool. De gemeente Utrecht biedt daarnaast ruime voorzieningen en groengebieden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Beumer aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 6.186
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte346m²
Bouwjaar1985
EnergielabelB
GemeenteUtrecht

Locatie

Melkmeisjeslaan 16, De Meern

Buurt statistieken

Gegevens uit De Meern-Zuid

Inwoners6.510
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit De Meern-Zuid

Woningvoorraad2.739
Gem. WOZ-waarde€ 502.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen30%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Albert Heijn
Mereveldplein 13
822m
Jumbo
Mereveldplein 3
854m
PLUS
Molenpolder 116-118
1175m

Scholen

66 binnen 5 km

Openbare Daltonschool Apollo 11
Basisonderwijs · 303 leerlingen
459m
Koningin Beatrixschool
Basisonderwijs · 210 leerlingen
745m
Openbare Montessori basisschool de Meander
Basisonderwijs · 173 leerlingen
755m

Veelgestelde vragen

Over Melkmeisjeslaan 16, De Meern

Welk energielabel heeft Melkmeisjeslaan 16?

De woning aan Melkmeisjeslaan 16 in De Meern heeft energielabel B.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €600.000 ligt boven het gemiddelde van €558.000 in De Meern-Zuid, maar is vergelijkbaar met de mediaanprijs van €589.000. De woning heeft 97 m² woonoppervlak en een perceel van 346 m², wat ruim is voor een hoekwoning. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en het energielabel, dat niet in de advertentie staat.

Hoe is de buurt De Meern-Zuid om in te wonen?

De Meern-Zuid is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (2 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 1505, wat duidt op een ruime opzet. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en parken op loopafstand.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning staat niet in de advertentie. In de buurt heeft 20% van de woningen label A, 40% label B, 20% label C en 20% label D of lager. Zonder het exacte label is het lastig om de energiekosten in te schatten.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit. Vanaf daar kun je naar Utrecht Centraal en andere steden reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Openbare Daltonschool Apollo 11 op 459 meter, gevolgd door Koningin Beatrixschool op 745 meter. Ook zijn er montessori- en andere scholen in de omgeving. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Utrecht, op ongeveer 3 kilometer.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

Beumer heeft op de advertentie alleen de straat, prijs en oppervlakte gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Dit kan betekenen dat het label nog niet is vastgesteld of dat de makelaar het niet heeft vermeld.

Beumer
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Beumer
beumer.nl
Bekijk
Beumer makelaars Vleuten-De Meern-Leidsche Rijn
huispedia.nl
Bekijk
Beumer De Meern
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt De Meern-Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMelkmeisjeslaan 16, De Meern
Bekijk