Hoekwoning te koop: Moerverweg 40, Sint Pancras
19 uur geleden ontdekt
KopenDijk en WaardHoekwoningenMoerverweg 40

Moerverweg 40

Sint-Pancras kern, Dijk en Waard

€ 645.000
Buurt Sint-Pancras kern, Sint PancrasBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
Dekamarkt op 364m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Sint Pancras

Deze hoekwoning aan de Moerverweg 40 in Sint Pancras ademt rust en ruimte. Met 152 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 253 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1984 heeft energielabel C en staat te koop voor €645.000. Dat is een marktconforme prijs voor een hoekwoning in deze omgeving, zeker vergeleken met andere hoekwoningen in Dijk en Waard.

De buurt: Sint-Pancras kern

Sint-Pancras kern is een dorpse buurt met een mix van leeftijden: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (90%) en koopwoningen (77%). Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. De buurt Sint-Pancras kern heeft een gemoedelijke sfeer.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar Kindcentrum Het Baken, de basisschool om de hoek (242 meter). Voor de dagelijkse boodschappen is Dekamarkt twee straten verder (364 meter). Ook Jumbo en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. De gemeente Dijk en Waard biedt verder voldoende voorzieningen, zoals huisartsen en restaurants, allemaal op loop- of fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van de Ridder Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 4.243
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte253m²
Bouwjaar1984
EnergielabelC
BuurtSint-Pancras kern
WijkSint-Pancras
GemeenteDijk en Waard

Locatie

Moerverweg 40, Sint Pancras

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint-Pancras kern

Inwoners4.040
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Dekamarkt
Bovenweg 80
364m
Jumbo
Johanna Naberstraat 49-51
1430m
Vomar
Marktplein 3
2016m

Scholen

77 binnen 5 km

Kindcentrum Het Baken
Basisonderwijs · 289 leerlingen
242m
Rudolf Steinerschool
Basisonderwijs · 207 leerlingen
1083m
IKC Het Vogelnest
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1309m

Veelgestelde vragen

Over Moerverweg 40, Sint Pancras

Welk energielabel heeft Moerverweg 40?

De woning aan Moerverweg 40 in Sint Pancras heeft energielabel C.

Is €645.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

Ja, voor een hoekwoning van 152 m² met een perceel van 253 m² en bouwjaar 1984 in Sint Pancras is €645.000 marktconform. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit die periode.

Hoe is de bereikbaarheid van Sint Pancras?

Sint Pancras ligt in Dijk en Waard, met goede verbindingen naar omliggende steden. Het treinstation is op 2,9 km afstand, dus op fietsafstand. De buurt is autovriendelijk en heeft voldoende parkeergelegenheid.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je basisscholen zoals Kindcentrum Het Baken (242 m) en diverse supermarkten, waaronder Dekamarkt (364 m). Ook zijn er huisartsen, restaurants en een park op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar Alkmaar of Heerhugowaard.

Hoe groot is de tuin bij deze woning?

Het perceel is 253 m², wat ruimte biedt voor een flinke tuin. De exacte indeling en ligging van de tuin zijn niet in de advertentie gespecificeerd, maar bij een hoekwoning is er vaak meer buitenruimte dan bij een tussenwoning.

Is energielabel C zuinig?

Energielabel C is redelijk zuinig voor een woning uit 1984. Het betekent dat de woning redelijk goed geïsoleerd is, maar niet zo zuinig als nieuwbouw. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor dit type woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum Het Baken (242 m) en Rudolf Steinerschool (1,1 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Alkmaar of Heerhugowaard, op 2,8 km afstand.