Vrijstaande woning te koop: Fröbelstraat 1, Sint Pancras

Fröbelstraat 1

Sint-Pancras kern, Dijk en Waard

€ 670.000
Buurt Sint-Pancras kern, Sint PancrasBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 154m²
154m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Fröbelstraat in Sint Pancras ademt de rust van een dorp, met een royale tuin en een woonoppervlak van 154 m². Het bouwjaar 1963 geeft het huis een klassieke uitstraling, maar de advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het lastig in te schatten hoe zuinig de woning is. Met een vraagprijs van €670.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Dijk en Waard.

Sint-Pancras kern: een dorpse gemeenschap

De buurt Sint-Pancras kern is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Ongeveer 77% van de woningen is koop, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat de buurt vooral populair is bij gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is 1173, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar IKC Het Vogelnest voor de basisschool, en de Dekamarkt voor dagelijkse boodschappen is om de hoek. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. De gemeente Dijk en Waard biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk op een kilometer afstand en een treinstation op drie kilometer.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van de Ridder Makelaars. De advertentie geeft geen energielabel, dus dat is iets om zelf te onderzoeken.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 670.000
Prijs per m²€ 4.351
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte335m²
Bouwjaar1963
BuurtSint-Pancras kern
WijkSint-Pancras
GemeenteDijk en Waard

Locatie

Fröbelstraat 1, Sint Pancras

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint-Pancras kern

Inwoners4.040
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Dekamarkt
Bovenweg 80
705m
Jumbo
Johanna Naberstraat 49-51
1511m
Albert Heijn
Europaboulevard 26
1540m

Scholen

85 binnen 5 km

IKC Het Vogelnest
Basisonderwijs · 269 leerlingen
312m
De Lispeltuut
Basisonderwijs · 307 leerlingen
661m
Openbare Vroonermeerschool
Basisonderwijs · 111 leerlingen
661m

Veelgestelde vragen

Over Fröbelstraat 1, Sint Pancras

Is €670.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €670.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning uit 1963 in Sint Pancras. Zonder energielabel is het lastig om de totale woonlasten in te schatten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een lagere prijs aangeboden, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de locatie.

Wat is de oppervlakte van het perceel?

Het perceel is 335 m² groot, wat ruim is voor een vrijstaande woning. De woning zelf heeft een woonoppervlak van 154 m². Daarmee heb je zowel binnen als buiten voldoende ruimte.

Hoe oud is de woning en wat zegt dat over het onderhoud?

De woning is gebouwd in 1963, dus ruim 60 jaar oud. Dat betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is aan bijvoorbeeld de installaties, het dak of de isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. IKC Het Vogelnest ligt op 312 meter, De Lispeltuut op 661 meter en de Openbare Vroonermeerschool ook op 661 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Alkmaar, op ongeveer 2,8 kilometer.