Hoekwoning te koop: Mosseldijk 15, Nieuwvliet
KopenSluisHoekwoningenMosseldijk 15

Mosseldijk 15

Nieuwvliet, Sluis

€ 498.000
Buurt Nieuwvliet, NieuwvlietBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 155m²
155m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Nieuwvliet

Deze hoekwoning aan de Mosseldijk 15 ademt geschiedenis. Het bouwjaar 1890 geeft de woning een authentieke uitstraling, met royale verhoudingen en een flink perceel van 595 m². Met 155 m² woonoppervlak is er ruimte genoeg. De woning is te koop voor € 498.000, een prijs die past bij de bijzondere combinatie van ouderwetse charme en de ligging in het Zeeuwse land. Vergelijk je met andere hoekwoningen in Sluis, dan is dit een marktconform aanbod.

Nieuwvliet: rust en ruimte aan de kust

Nieuwvliet is een klein dorp in de gemeente Sluis, vlak bij de kust. De buurt telt 235 inwoners en is dunbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 112, dat is niet stedelijk. De bevolking is gemengd: veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 69% is koop. Het is een rustige, groene omgeving waar je elkaar kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van ruimte en stilte.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Aldi, ligt op bijna 6 km. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op vergelijkbare afstand. Basisschool De Meerstromen (3 km verderop) en Openbare Basisschool De Kustschool (4,2 km) zijn de dichtstbijzijnde scholen. Een restaurant vind je om de hoek, op 300 meter. Het treinstation ligt op 50 km, dus je bent echt op de auto aangewezen voor verder reizen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 498.000
Prijs per m²€ 3.213
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte595m²
Bouwjaar1890
EnergielabelE
BuurtNieuwvliet
WijkNieuwvliet
GemeenteSluis

Locatie

Mosseldijk 15, Nieuwvliet

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwvliet

Inwoners235
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Aldi
Veerhoeklaan 5A
5948m
Albert Heijn
Torenweidelaan 2
5963m
Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
6152m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3054m
Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
4243m

Veelgestelde vragen

Over Mosseldijk 15, Nieuwvliet

Welk energielabel heeft Mosseldijk 15?

De woning aan Mosseldijk 15 in Nieuwvliet heeft energielabel E.

Is € 498.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 498.000 voor een hoekwoning uit 1890 met 155 m² woonoppervlak en een perceel van 595 m² in Nieuwvliet is marktconform. Het energielabel E betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Er zijn geen directe vergelijkbare woningen in de buurt beschikbaar, maar voor een woning met zoveel grond en karakter is de prijs redelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van Nieuwvliet?

Nieuwvliet is een klein dorp in Zeeuws-Vlaanderen. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 50 km, dus je bent afhankelijk van de auto. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 5 km, en scholen liggen op 3 tot 4 km. Het is een rustige, landelijke omgeving waar je niet snel last hebt van verkeer.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1890?

Een woning uit 1890 heeft vaak karakteristieke details, maar vraagt ook onderhoud. Denk aan houten kozijnen, dakbedekking en mogelijk oude leidingen. Het energielabel E geeft aan dat isolatie en verwarming aandachtspunten zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op rijafstand: Basisschool De Meerstromen op 3 km en Openbare Basisschool De Kustschool op 4,2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College in Oostburg, op 6 km. Er is ook een kinderdagverblijf op 400 meter van de woning.

Hoe is de buurt Nieuwvliet om in te wonen?

Nieuwvliet is een rustig dorp met 235 inwoners, veel 65-plussers en een mix van gezinnen. Het is niet stedelijk, met veel ruimte en groen. Er zijn weinig voorzieningen in het dorp zelf, maar de kust en natuur zijn dichtbij. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.