Hoekwoning te koop: Nienoordshaven 17, Leek
KopenWesterkwartierHoekwoningenNienoordshaven 17

Nienoordshaven 17

Buitengebied ten oosten van Leek, Westerkwartier

€ 600.000
Buurt Buitengebied ten oosten van Leek, LeekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 197m²
197m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
50% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het groen

Deze hoekwoning aan Nienoordshaven 17 in Leek is een echte blikvanger. Met 197 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 352 vierkante meter is er volop ruimte. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De woning uit 1998 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor hoekwoningen in Westerkwartier.

Buitengebied ten oosten van Leek

De woning ligt in de buurt Buitengebied ten oosten van Leek, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt slechts 10 inwoners, dus privacy is gegarandeerd. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de lage bebouwingsdichtheid spreekt voor zich.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt. Ook de Lidl is op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool de Flint en obs De Nijenoert, beide op fietsafstand. Het treinstation is op 12,7 kilometer, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed. De gemeente Westerkwartier biedt een fijne mix van landelijk wonen en stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bruining en De Reus Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 3.046
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte352m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtBuitengebied ten oosten van Leek
WijkLeek
GemeenteWesterkwartier

Locatie

Nienoordshaven 17, Leek

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied ten oosten van Leek

Inwoners10
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Samuel Leviestraat 21
520m
Lidl
Samuel-Leviestraat 12
618m
Jumbo
Industriepark 5R
1535m

Scholen

21 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Flint
Basisonderwijs · 50 leerlingen
1134m
obs De Nijenoert
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1399m
Samenlevingsschool De Stapsteen
Basisonderwijs · 172 leerlingen
1586m

Veelgestelde vragen

Over Nienoordshaven 17, Leek

Welk energielabel heeft Nienoordshaven 17?

De woning aan Nienoordshaven 17 in Leek heeft energielabel A.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een hoekwoning van 197 m² met energielabel A in Leek. De woning is ruim en heeft een groot perceel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Leek, dus je bent afhankelijk van de auto voor grotere afstanden. Het treinstation is 12,7 km verderop. Voor dagelijkse boodschappen zijn Albert Heijn en Lidl op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Dit label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.