Hoekwoning te koop: Pastinaak 127, Hazerswoude-Rijndijk

Pastinaak 127

Rijndijk, Alphen aan den Rijn

€ 945.000
Buurt Rijndijk, Hazerswoude-RijndijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 199m²
199m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhoekwoning in Hazerswoude-Rijndijk

Deze hoekwoning uit 2024 staat in een rustige straat in Hazerswoude-Rijndijk. Met 199 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A++++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere hoekwoningen in Alphen aan den Rijn voor vergelijkbaar aanbod.

Buurt Rijndijk

De woning ligt in de buurt Rijndijk, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 965 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Hoogvliet (twee straten verder) of Jumbo (vijf minuten lopen). Basisschool De Tweeklank zit naast de deur, en openbare basisschool JPF Steyaert is tien minuten lopen. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Drie Kastelen NVM Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 945.000
Prijs per m²€ 4.749
Woonoppervlakte199m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++++
BuurtRijndijk
WijkHazerswoude-Rijndijk
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Pastinaak 127, Hazerswoude-Rijndijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Rijndijk

Inwoners965
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Hoogvliet
Willem Kloosstraat 66
327m
Jumbo
Da Costasingel 34-36
392m
Albert Heijn
Oude Gemeneweg 5 7
3398m

Scholen

24 binnen 5 km

Katholieke Basisschool De Tweeklank
Basisonderwijs · 249 leerlingen
375m
Openbare Basisschool JPF Steyaert
Basisonderwijs · 144 leerlingen
750m
Samenwerkingsschool MeerWaarde
Basisonderwijs · 301 leerlingen
1426m

Veelgestelde vragen

Over Pastinaak 127, Hazerswoude-Rijndijk

Welk energielabel heeft Pastinaak 127?

De woning aan Pastinaak 127 in Hazerswoude-Rijndijk heeft energielabel A++++.

Is €945.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Hazerswoude-Rijndijk, maar de woning is nieuwbouw (2024) met 199 m² woonoppervlak en een zeer zuinig energielabel A++++. Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++++, het hoogst haalbare. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een goede isolatie. Nieuwbouwwoningen hebben vaak een hoog label, dus dit is gebruikelijk voor een woning uit 2024.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De buurt is vooral gericht op autogebruik. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld.