Hoekwoning te huur: Peter Sellershof 1, Almere
HurenAlmereHoekwoningenPeter Sellershof 1

Peter Sellershof 1

Filmwijk Bouwrai Noord, Almere

€ 2.400 p.m.
Buurt Filmwijk Bouwrai Noord, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan het Peter Sellershof 1 in Almere ademt ruimte. Met 132 m² woonoppervlak en een perceel van 176 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1993 heeft energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De huurprijs van €2.400 per maand is aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Almere.

Filmwijk Bouwrai Noord: een buurt met twee gezichten

De buurt Filmwijk Bouwrai Noord heeft een gemiddelde score van 6,13 op basis van één beoordeling. Een bewoner zegt: "De buurt is enorm achteruit gegaan qua veiligheid, veel overlast van daklozen verslaafden, criminaliteit, veel zwerfafval, geluidsoverlast, explosies." Als pluspunten noemt hij de nabijheid van winkels en voorzieningen, goede ov-verbindingen en een paar goede basisscholen. In de buurt wonen vooral gezinnen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 782 meter of Aldi op 898 meter, beide op loopafstand. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals Openbare Basisschool Polygoon op 147 meter en Basisschool de Olijfboom op 389 meter. De gemeente Almere biedt verder ruime voorzieningen zoals parken en openbaar vervoer.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RANB op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.400 p.m.
Prijs per m²€ 18 p.m.
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte176m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA
BuurtFilmwijk Bouwrai Noord
WijkFilmwijk
GemeenteAlmere

Locatie

Peter Sellershof 1, Almere

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Amanda
30-11-2024
Filmwijk noord

De buurt is enorm achteruit gegaan kwa veiligheid, veel overlast van daklozen verslaafden, criminaliteit, veel zwerfafval, geluidsoverlast, explosies. (Deze overlast is niet van de bewoners van de wijk zelf) Pluspunten dicht bij winkels/voorzieningen , goeie verbinding openbaar vervoer en er zijn een paar goeie basisscholen in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Filmwijk Bouwrai Noord

Inwoners1.365
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Filmwijk Bouwrai Noord

Woningvoorraad593
Gem. WOZ-waarde€ 308.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Watercipresstraat 15
782m
Aldi
Regisseurstraat 1a
898m
Dirk
Korte Promenade 2-6
1166m

Scholen

81 binnen 5 km

Openbare Basisschool Polygoon
Basisonderwijs · 211 leerlingen
147m
De Bongerd
Speciaal onderwijs · 77 leerlingen
277m
Openbare SGM Helen Parkhurst
Voortgezet onderwijs · 1754 leerlingen
309m

Veelgestelde vragen

Over Peter Sellershof 1, Almere

Welk energielabel heeft Peter Sellershof 1?

De woning aan Peter Sellershof 1 in Almere heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €2.400 marktconform voor deze woning?

De huurprijs van €2.400 ligt 43% boven het buurtgemiddelde van €1.675. In de buurt worden momenteel 4 huurwoningen aangeboden, met een gemiddelde prijs per m² van €17,46. Deze woning heeft een oppervlakte van 132 m², wat neerkomt op €18,18 per m². De prijs is daarmee aan de hoge kant, maar de woning is ook ruimer dan gemiddeld (133 m² in de buurt).

Hoe veilig is de buurt Filmwijk Bouwrai Noord?

Uit de buurtreview blijkt dat er overlast is van daklozen, verslaafden, criminaliteit, zwerfafval, geluidsoverlast en explosies. De bewoner geeft aan dat deze overlast niet van de bewoners zelf komt. In totaal zijn er 42 misdrijven geregistreerd in de buurt. Het is een gemengd beeld: de buurt heeft goede voorzieningen, maar de veiligheid is een punt van zorg.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Openbare Basisschool Polygoon ligt op 147 meter, Basisschool de Olijfboom op 389 meter en Rooms Katholieke Basisschool 't Zonnewiel op 439 meter. Ook is er voortgezet onderwijs: Openbare SGM Helen Parkhurst op 309 meter. In totaal zijn er 81 scholen binnen 5 km.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 10 minuten lopen. De buurt heeft een goede ov-verbinding, zoals genoemd in de buurtreview. De omgevingsadressendichtheid is 1983, wat duidt op een stedelijke omgeving met goede bereikbaarheid.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Het label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 782 meter, Aldi op 898 meter en Dirk op 1166 meter. Ook zijn er restaurants (0,2 km), een bibliotheek (1,0 km) en een park of plantsoen (0,3 km). De buurt wordt geprezen om de nabijheid van winkels en voorzieningen.