Hoekwoning te koop: Piet Heinstraat 23, Hillegom
KopenHillegomHoekwoningenPiet Heinstraat 23

Piet Heinstraat 23

Weerestein, Hillegom

€ 690.000
Buurt Weerestein, HillegomBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 185m²
185m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke hoekwoning met een A-label

Deze hoekwoning uit 1910 aan de Piet Heinstraat in Hillegom heeft een verrassend moderne energieprestatie: energielabel A. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 313 m² is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €690.000 is marktconform voor hoekwoningen in Hillegom.

Buurt Weerestein: rustig en groen

De woning staat in de buurt Weerestein, een rustige wijk met veel groen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,4. Een bewoner zegt: "Een warme buurt waar sociale controle hoog in het vaandel staat." Een ander noemt het "Drukke doorgaande weg, mensen zijn op zichzelf." In de buurt wonen vooral gezinnen en stellen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, twee straten verder. Ook de Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Daltonschool Hillegom, om de hoek, of naar de Johannesschool, vijf minuten lopen. Het Fioretti College voor voortgezet onderwijs ligt ook in de buurt. De gemeente Hillegom biedt verder voldoende voorzieningen.

Aangeboden door Heemborgh Makelaars Hillegom

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Heemborgh Makelaars Hillegom aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 690.000
Prijs per m²€ 3.730
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte313m²
Bouwjaar1910
EnergielabelA
BuurtWeerestein
WijkHillegom West
GemeenteHillegom

Locatie

Piet Heinstraat 23, Hillegom

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.5
Stefan Weijers
26-08-2025
Een warme buurt

Een warme buurt waar sociale controle hoog in het vaandel staat.

8.3
Karel Vettorato
20-07-2025
Lintbebouwing

Drukke doorgaande weg, mensen zijn op zichzelf.

Buurt statistieken

Gegevens uit Weerestein

Inwoners1.540
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Dekamarkt
Henri Dunantplein 85
655m
Aldi
Houttuin 8
875m
Jumbo
Jonkheer Mockkade 6
881m

Scholen

38 binnen 5 km

Daltonschool Hillegom
Basisonderwijs · 176 leerlingen
478m
Johannesschool
Basisonderwijs · 406 leerlingen
541m
Savioschool
Speciaal onderwijs · 68 leerlingen
567m

Veelgestelde vragen

Over Piet Heinstraat 23, Hillegom

Welk energielabel heeft Piet Heinstraat 23?

De woning aan Piet Heinstraat 23 in Hillegom heeft energielabel A.

Is €690.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €690.000 voor een hoekwoning uit 1910 met 185 m² woonoppervlak en energielabel A is marktconform. Het perceel is 313 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de kenmerken en de locatie in Hillegom.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De woning ligt aan een doorgaande weg, wat voor sommigen als druk kan worden ervaren. De buurt is verder rustig en groen.