Tussenwoning te koop: Sixlaan 42, Hillegom
KopenHillegomTussenwoningenSixlaan 42

Sixlaan 42

Weerestein, Hillegom

€ 585.000
Buurt Weerestein, HillegomBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning met een verrassend ruime opzet

Deze tussenwoning aan de Sixlaan in Hillegom ademt geschiedenis. Met een woonoppervlak van 203 m² en een perceel van 249 m² biedt het pand veel ruimte, zowel binnen als buiten. De woning uit 1900 heeft een authentieke uitstraling, maar is klaar voor moderne invulling. Voor een prijs van €585.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de schaarste aan ruime tussenwoningen in Hillegom.

Weerestein: een rustige buurt met twee gezichten

De buurt Weerestein is een gemengde wijk met 1.540 inwoners. Twee bewoners geven de buurt een 8,4. Een van hen noemt het 'een warme buurt waar sociale controle hoog in het vaandel staat'. Een ander ervaart het als 'drukke doorgaande weg, mensen zijn op zichzelf'. De buurt kent veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. De woningvoorraad bestaat voor 70% uit eengezinswoningen, waarvan 71% koop.

Het dagelijks leven in de straat

De Sixlaan is een doorgaande weg, maar de voorzieningen liggen dichtbij. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt, op een paar minuten lopen. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar de Johannesschool of Daltonschool Hillegom, beide op loopafstand. Het Fioretti College voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. De gemeente Hillegom biedt verder een treinstation op tien minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Heemborgh Makelaars Hillegom aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 2.882
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte249m²
Bouwjaar1900
BuurtWeerestein
WijkHillegom West
GemeenteHillegom

Locatie

Sixlaan 42, Hillegom

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.5
Stefan Weijers
26-08-2025
Een warme buurt

Een warme buurt waar sociale controle hoog in het vaandel staat.

8.3
Karel Vettorato
20-07-2025
Lintbebouwing

Drukke doorgaande weg, mensen zijn op zichzelf.

Buurt statistieken

Gegevens uit Weerestein

Inwoners1.540
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Dekamarkt
Henri Dunantplein 85
514m
Aldi
Houttuin 8
736m
Albert Heijn
Henri Dunantplein 6
738m

Scholen

37 binnen 5 km

Fioretti College Hillegom
Voortgezet onderwijs · 864 leerlingen
409m
Johannesschool
Basisonderwijs · 406 leerlingen
476m
Daltonschool Hillegom
Basisonderwijs · 176 leerlingen
489m

Veelgestelde vragen

Over Sixlaan 42, Hillegom

Is €585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €585.000 voor een tussenwoning van 203 m² in Hillegom is marktconform. De woning heeft een groot perceel en een authentiek karakter, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende bedragen verkocht, afhankelijk van staat en ligging.

Hoe is de buurt Weerestein om in te wonen?

Weerestein scoort gemiddeld een 8,4 van bewoners. Er zijn twee uiteenlopende ervaringen: de een waardeert de sociale controle en warmte, de ander vindt de doorgaande weg druk en mensen wat op zichzelf. De buurt heeft veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een mix van koop- en huurwoningen. Het is een rustige wijk met goede voorzieningen op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je de Johannesschool (basisonderwijs, 476 m) en Daltonschool Hillegom (basisonderwijs, 489 m). Voor voortgezet onderwijs is het Fioretti College Hillegom op 409 m. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt, zoals op 800 m. De scholen zijn goed bereikbaar en bieden diverse onderwijsvormen.

Hoe is het openbaar vervoer in Hillegom?

Het treinstation van Hillegom ligt op 1,4 km van de Sixlaan, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar omliggende steden reizen. De omgevingsadressendichtheid is 1.396, wat duidt op een matig stedelijk gebied met voldoende OV-mogelijkheden.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1900 en heeft een woonoppervlak van 203 m². Het energielabel is niet vermeld, dus dat moet je navragen. Het pand heeft een authentieke uitstraling, maar de exacte staat van onderhoud is niet bekend.