Hoekwoning te koop: Pilotenlaan 54, Zwolle
Verkocht onder voorbehoud
KopenZwolleHoekwoningenPilotenlaan 54

Pilotenlaan 54

Schellerbroek, Zwolle

€ 445.000
Buurt Schellerbroek, ZwolleBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 414m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Schellerbroek

Deze hoekwoning aan de Pilotenlaan 54 in Zwolle heeft een fijne, lichte uitstraling. Met 105 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 176 vierkante meter is er voldoende ruimte. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De woning uit 1990 is goed onderhouden en wordt nu aangeboden voor €445.000, een marktconforme prijs voor hoekwoningen in Zwolle.

De buurt Schellerbroek

Schellerbroek is een rustige, groene buurt in Zwolle. De omgeving is kindvriendelijk en er wonen veel gezinnen. De buurt Schellerbroek heeft een mix van koop- en huurwoningen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1 personen. Het is een plek waar je elkaar nog kent.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR om de hoek (414 meter) of de Albert Heijn (445 meter). Ook zijn er scholen in de buurt: Jenaplanschool De Phoenix (529 meter) en Greijdanus - Zwolle (596 meter) voor voortgezet onderwijs. Het treinstation van Zwolle is op 2,9 kilometer afstand. De gemeente Zwolle biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Margadant Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 445.000
Prijs per m²€ 4.238
Woonoppervlakte105m²
Perceeloppervlakte176m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtSchellerbroek
WijkSchelle
GemeenteZwolle

Locatie

Pilotenlaan 54, Zwolle

Buurt statistieken

Gegevens uit Schellerbroek

Inwoners1.425
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

30 binnen 5 km

SPAR
Lubeckplein 19
414m
Albert Heijn
Forelkolk 108
445m
AH to go
Stationsplein 25B
606m

Scholen

83 binnen 5 km

Jenaplanschool De Phoenix
Basisonderwijs · 204 leerlingen
529m
Greijdanus - Zwolle
Voortgezet onderwijs · 2396 leerlingen
596m
Zone.college vmbo Zwolle
Voortgezet onderwijs · 725 leerlingen
632m

Veelgestelde vragen

Over Pilotenlaan 54, Zwolle

Welk energielabel heeft Pilotenlaan 54?

De woning aan Pilotenlaan 54 in Zwolle heeft energielabel A.

Is €445.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €445.000 is marktconform voor een hoekwoning van 105 m² met energielabel A in Schellerbroek. De woning heeft een perceel van 176 m² en is gebouwd in 1990. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Schellerbroek?

Schellerbroek is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Het treinstation van Zwolle ligt op 2,9 kilometer afstand. Binnen de buurt zijn supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Jenaplanschool De Phoenix (basisonderwijs) ligt op 529 meter, en Greijdanus - Zwolle (voortgezet onderwijs) op 596 meter.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een straal van 1,1 kilometer vind je vijf supermarkten, waaronder SPAR (414 meter) en Albert Heijn (445 meter).

Is Schellerbroek een veilige buurt?

In de buurt zijn in totaal 39 misdrijven geregistreerd. Het is een rustige woonwijk met een lage criminaliteit.

Margadant Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Margadant Makelaardij
margadant.nl
Bekijk
Margadant Makelaardij
funda.nl
Bekijk