Hoekwoning te koop: Poeijersstraat 74, Eindhoven
Onder bod
KopenEindhovenHoekwoningenPoeijersstraat 74

Poeijersstraat 74

Doornakkers-West, Eindhoven

€ 529.000
Buurt Doornakkers-West, EindhovenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 130m²
40% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Poeijersstraat in Eindhoven valt op door zijn ruime opzet. Met 130 m² woonoppervlak is hij 40% groter dan het buurtgemiddelde, lekker ruim dus. De woning uit 1998 heeft energielabel B, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua isolatie. De vraagprijs van €529.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere koopwoningen in de buurt, maar daar krijg je ook een flink huis voor terug. Benieuwd naar andere hoekwoningen in Eindhoven?

Doornakkers-West: rustig en kindvriendelijk

De buurt Doornakkers-West wordt door bewoners omschreven als 'gezellig en rustig'. Een bewoner zegt: 'Het is een vrij rustige buurt met veel voorzieningen. Voor kinderen zijn er speeltuintjes wat erg leuk is.' Het enige minpuntje dat genoemd wordt, is dat automobilisten hard rijden op de Tongelresestraat. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, maar ook gezinnen met kinderen zijn er te vinden. Meer weten over de buurt Doornakkers-West?

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt, twee straten verder. Ook de Aldi is om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is Basisschool BoschAkker op tien minuten lopen, en het Augustinianum (voortgezet onderwijs) ligt er vlakbij. Ook het Lorentz Casimir Lyceum is goed bereikbaar. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hypodomus Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 529.000
Prijs per m²€ 4.069
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte178m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtDoornakkers-West
WijkDoornakkers
GemeenteEindhoven

Locatie

Poeijersstraat 74, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Noor
02-11-2023
Gezellige en rustige buurt

Het is een vrij rustige buurt met veel voorzieningen. Voor kinderen zijn er speeltuintjes wat erg leuk is. Het enige punt is dat automobilisten erg hard door de tonglresestraat sjezen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Doornakkers-West

Inwoners3.555
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Doornakkers-West

Woningvoorraad1.714
Gem. WOZ-waarde€ 304.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

58 binnen 5 km

Albert Heijn
Insulindelaan 130
340m
Aldi
Tongelresestraat 227
469m
PLUS
Dirigentplein 85
1032m

Scholen

74 binnen 5 km

Basisschool BoschAkker
Basisonderwijs · 388 leerlingen
902m
Augustinianum
Voortgezet onderwijs · 1201 leerlingen
914m
Lorentz Casimir Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1069 leerlingen
1029m

Veelgestelde vragen

Over Poeijersstraat 74, Eindhoven

Welk energielabel heeft Poeijersstraat 74?

De woning aan Poeijersstraat 74 in Eindhoven heeft energielabel B.

Is €529.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €529.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€383.778) en ook boven het gemiddelde van beschikbare koopwoningen (€412.500). Maar deze hoekwoning is met 130 m² ook een stuk groter dan het buurtgemiddelde van 93 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van hoe je die extra ruimte waardeert.

Hoe is de buurt Doornakkers-West om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als rustig en gezellig ervaren, met veel voorzieningen en speeltuintjes voor kinderen. Het enige punt van kritiek is dat er hard wordt gereden op de Tongelresestraat. De buurt heeft een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat is een zuinig label: je kunt relatief lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label. Het is een goed uitgangspunt voor een comfortabel en energiezuinig thuis.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (340 m) en Aldi (469 m). Ook zijn er scholen dichtbij: Basisschool BoschAkker op 900 m en het Augustinianum op 914 m. Voor de dagelijkse boodschappen en school hoef je dus niet ver.

Hoe groot is de tuin of het perceel?

Het perceel is 178 m² groot. Dat is een flinke buitenruimte voor een hoekwoning in de stad. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar met een hoekwoning heb je vaak meer privacy en ruimte rondom.

Is er een treinstation in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3 km afstand. Dat is op loopafstand wat ver, maar met de fiets ben je er in ongeveer 10 minuten. Voor dagelijks woon-werkverkeer is het dus goed te doen.