Hoekwoning te koop: Roeltjesweg 19C, Hilversum
KopenHilversumHoekwoningenRoeltjesweg 19C

Roeltjesweg 19C

Boomberg, Hilversum

€ 1.049.000
Buurt Boomberg, HilversumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 200m²
200m² woonoppervlakte
SPAR express op 209m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 2009 staat in de wijk Boomberg, een rustige buurt in Hilversum. Met 200 m² woonoppervlak en een perceel van 160 m² is er veel ruimte. Het energielabel A betekent dat de woning zuinig is. De vraagprijs van €1.049.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van hoekwoningen in Hilversum.

De buurt Boomberg

Boomberg is een veilige buurt, blijkt uit twee beoordelingen. Een bewoner zegt: "Je kan zonder zorgen makkelijk naar huis." Een ander noemt het "een veilige buurt en er gebeurt niet iets hier." In de buurt wonen veel ouderen en gezinnen, met een gemiddeld inkomen. De buurt Boomberg heeft een stedelijk karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen is SPAR express om de hoek, op twee straten verder. Albert Heijn en Aldi zijn tien minuten lopen. Scholen zijn dichtbij: het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum ligt op loopafstand, net als de Gooise Scholenfederatie. Ook basisscholen zoals Elckerlyc en Violenschool zijn vlakbij. De gemeente Hilversum biedt veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schotsman Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.049.000
Prijs per m²€ 5.245
Woonoppervlakte200m²
Perceeloppervlakte160m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtBoomberg
WijkNoordwest
GemeenteHilversum

Locatie

Roeltjesweg 19C, Hilversum

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
Emile
23-08-2025
Vertrouwde buurt

Je kan zonder zorgen makkelijk naar huis

8.3
Emile
13-04-2025
Het is een veilige buurt en er gebeurt niet iets hier

Ze zijn heel erg overdreven met echt hun groep op hun manieren

Buurt statistieken

Gegevens uit Boomberg

Inwoners3.185
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boomberg

Woningvoorraad1.618
Gem. WOZ-waarde€ 686.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

24 binnen 5 km

SPAR express
Vaartweg 137 A
209m
Albert Heijn
Van Hogendorplaan 44
816m
Albert Heijn
Gijsbrecht van Amstelstr 177
931m

Scholen

62 binnen 5 km

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
Voortgezet onderwijs · 651 leerlingen
320m
Gooise Scholenfederatie, vwo, havo, vmbo, locatie A. Roland Holst College
Voortgezet onderwijs · 469 leerlingen
608m
Openbare Basisschool Elckerlyc
Basisonderwijs · 208 leerlingen
690m

Veelgestelde vragen

Over Roeltjesweg 19C, Hilversum

Welk energielabel heeft Roeltjesweg 19C?

De woning aan Roeltjesweg 19C in Hilversum heeft energielabel A.

Is €1.049.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.049.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, die €702.682 bedraagt voor verkochte woningen. Maar deze hoekwoning is met 200 m² groter dan gemiddeld en heeft energielabel A. De prijs is marktconform voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit in Boomberg.