Hoekwoning te koop: Rooseveltstraat 11, Dongen
Verkocht onder voorbehoud
KopenDongenHoekwoningenRooseveltstraat 11

Rooseveltstraat 11

Hoge Akker, Dongen

€ 569.000
Buurt Hoge Akker, DongenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 163m²
163m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene, kindvriendelijke buurt

Deze hoekwoning uit 1998 staat in de rustige buurt Hoge Akker in Dongen. Met 163 m² woonoppervlak en een perceel van 231 m² biedt de woning veel ruimte voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €569.000 is marktconform voor hoekwoningen in Dongen.

Hoge Akker: een buurt waar mensen omkijken naar elkaar

De buurt Hoge Akker wordt door bewoners gewaardeerd om de sociale sfeer. Op basis van twee beoordelingen zegt een bewoner: "Onze buurt houdt rekening met iedereen en staat klaar voor elkaar." Een ander noemt het "een fijne buurt om in te wonen met veel leuke speelplekken voor kinderen en meer groen dan de gemiddelde wijk." In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen, en bijna alle woningen zijn eengezinswoningen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op twee straten verder, of bij de Albert Heijn en Jumbo op tien minuten lopen. Basisscholen zijn er ook dichtbij: de Rooms Katholieke Basisschool Achterberg ligt om de hoek, en de Openbare Basisschool De Biezenkring op tien minuten lopen. De gemeente Dongen biedt verder een restaurant op loopafstand en een park of plantsoen op vijf minuten lopen.

Aangeboden door KIN Makelaars Dongen

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KIN Makelaars Dongen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 569.000
Prijs per m²€ 3.491
Woonoppervlakte163m²
Perceeloppervlakte231m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtHoge Akker
WijkDongen
GemeenteDongen

Locatie

Rooseveltstraat 11, Dongen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.5
Paula
02-10-2025
Buurt die er is als het nodig is voor anderen

Onze buurt houd rekening met iedereen en staan klaar voor elkaar Maar meer parkeer gelegenheid zou fijn zijn

7.4
S.k
23-09-2024
Het is in principe een fijne buurt om in te wonen met veel leuke speelplekken voor kinderen en meer groen dan de gemiddelde wijk.

Ik ben hier opgegroeid en als kind heb ik hier veel plezier gehad en hier veel kunnen spelen. Dit kon altijd veilig en ik heb nooit rare ervaringen gehad. Ook is er veel groen, mooie vijvers en een grote speeltuin met voetbalveld. Het ligt dicht bij het dorp, maar als je met de auto daar heen wilt rijden moet je wel een beetje om omdat alles half afgesloten is voor auto’s. De bereikbaarheid met de fiets is een stuk beter. Is opzich niet erg, dit stimuleert mensen om meer te fietsen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoge Akker

Inwoners2.620
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Aldi
Binnenhoven 55
1148m
Albert Heijn
Looiershof 1
1246m
Jumbo
Mgr. Schaepmanlaan 8
1312m

Scholen

21 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Achterberg
Basisonderwijs · 287 leerlingen
622m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Jan
Basisonderwijs · 165 leerlingen
1012m
Openbare Basisschool De Biezenkring
Basisonderwijs · 263 leerlingen
1351m

Veelgestelde vragen

Over Rooseveltstraat 11, Dongen