Vrijstaande woning te koop: Bijvoetstraat 28, Dongen
Onder bod
KopenDongenVrijstaande woningenBijvoetstraat 28

Bijvoetstraat 28

Hoge Akker, Dongen

€ 925.000
Buurt Hoge Akker, DongenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 257m²
257m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Bijvoetstraat in Dongen ademt ruimte en rust. Met 257 m² woonoppervlak en een perceel van 576 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1995 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Dongen.

Hoge Akker: een fijne, groene buurt

De buurt Hoge Akker is een rustige wijk met veel groen en speelplekken. Een bewoner zegt: 'Onze buurt houdt rekening met iedereen en staat klaar voor elkaar.' Een ander noemt het 'een fijne buurt om in te wonen met veel leuke speelplekken voor kinderen en meer groen dan de gemiddelde wijk.' De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de inkomens zijn doorsnee. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek (op loopafstand) of de Jumbo en Albert Heijn twee straten verder. Basisscholen zijn er ook dichtbij: Openbare Basisschool De Biezenkring en Rooms Katholieke Basisschool Achterberg liggen op loopafstand. Het Cambreur College voor voortgezet onderwijs is ook vlakbij. De gemeente Dongen biedt verder voldoende voorzieningen zoals restaurants en parken.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder KIN Makelaars Dongen op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 3.599
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte576m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA
BuurtHoge Akker
WijkDongen
GemeenteDongen

Locatie

Bijvoetstraat 28, Dongen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.5
Paula
02-10-2025
Buurt die er is als het nodig is voor anderen

Onze buurt houd rekening met iedereen en staan klaar voor elkaar Maar meer parkeer gelegenheid zou fijn zijn

7.4
S.k
23-09-2024
Het is in principe een fijne buurt om in te wonen met veel leuke speelplekken voor kinderen en meer groen dan de gemiddelde wijk.

Ik ben hier opgegroeid en als kind heb ik hier veel plezier gehad en hier veel kunnen spelen. Dit kon altijd veilig en ik heb nooit rare ervaringen gehad. Ook is er veel groen, mooie vijvers en een grote speeltuin met voetbalveld. Het ligt dicht bij het dorp, maar als je met de auto daar heen wilt rijden moet je wel een beetje om omdat alles half afgesloten is voor auto’s. De bereikbaarheid met de fiets is een stuk beter. Is opzich niet erg, dit stimuleert mensen om meer te fietsen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoge Akker

Inwoners2.620
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Binnenhoven 55
518m
Jumbo
Mgr. Schaepmanlaan 8
587m
Albert Heijn
Looiershof 1
768m

Scholen

19 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Biezenkring
Basisonderwijs · 263 leerlingen
423m
Cambreur College
Voortgezet onderwijs · 1305 leerlingen
568m
Rooms Katholieke Basisschool Achterberg
Basisonderwijs · 287 leerlingen
649m

Veelgestelde vragen

Over Bijvoetstraat 28, Dongen