Hoekwoning te koop: Schout van Vertaingstraat 13, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschHoekwoningenSchout van Vertaingstraat 13

Schout van Vertaingstraat 13

Maasoever, Den Bosch

€ 509.500
Buurt Maasoever, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in de Maasoever

Deze hoekwoning uit 1996 staat in de rustige buurt Maasoever, een groene wijk in Den Bosch. Met 121 m² woonoppervlak en een perceel van 151 m² biedt het huis ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €509.500 is marktconform voor een hoekwoning in deze buurt. Bekijk ook andere hoekwoningen in Den Bosch.

De buurt Maasoever

Maasoever is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen (95%), en de buurt telt relatief veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Maasoever ligt aan de rand van Den Bosch, met parken en water in de buurt.

Leven in de straat

Op loopafstand (ongeveer 10 minuten) vind je een PLUS-supermarkt voor dagelijkse boodschappen. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Basisschool De Pollenhof en Openbare Basisschool De Lispeltuut, beide op ongeveer 20 minuten lopen. De gemeente Den Bosch biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Raadhuys Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 509.500
Prijs per m²€ 4.211
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte151m²
Bouwjaar1996
EnergielabelB
BuurtMaasoever
WijkMaaspoort
GemeenteDen Bosch

Locatie

Schout van Vertaingstraat 13, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Maasoever

Inwoners2.625
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

22 binnen 5 km

PLUS
Goulmy en Baarplein 74
1038m
Aldi
Raadhuis 5-6
1695m
Jumbo
Kasteellaan 5
1765m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Pollenhof
Basisonderwijs · 203 leerlingen
1687m
Openbare Basisschool De Lispeltuut Jenaplanschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
1713m
School met de Bijbel, De Zaaier
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1890m

Veelgestelde vragen

Over Schout van Vertaingstraat 13, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Schout van Vertaingstraat 13?

De woning aan Schout van Vertaingstraat 13 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel B.

Is de prijs van €509.500 eerlijk voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €509.500 is marktconform voor een hoekwoning in Maasoever. De woning heeft 121 m² woonoppervlak, een perceel van 151 m², bouwjaar 1996 en energielabel B. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare prijzen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Maasoever?

Maasoever ligt aan de rand van Den Bosch. Het treinstation is op 5,6 km afstand, dus je bent met de auto of bus ongeveer 10 minuten onderweg.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Pollenhof en Openbare Basisschool De Lispeltuut liggen beide op ongeveer 1,7 km (20 minuten lopen). Ook zijn er andere scholen in de omgeving, zoals School met de Bijbel, De Zaaier.