Hoekwoning te koop: Simon Stevinweg 103, Hilversum
KopenHilversumHoekwoningenSimon Stevinweg 103

Simon Stevinweg 103

Johannes Geradtswegbuurt, Hilversum

€ 990.000
Buurt Johannes Geradtswegbuurt, HilversumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 179m²
58% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 395m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een rustige straat

Deze hoekwoning aan de Simon Stevinweg in Hilversum valt op door zijn forse afmetingen: met 179 m² woonoppervlak is hij 58% groter dan het buurtgemiddelde. Het huis uit 1929 heeft een energielabel F, wat betekent dat de stookkosten naar verwachting hoog zijn. De vraagprijs van €990.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en het perceel van 389 m². Bekijk ook andere hoekwoningen in Hilversum.

De Johannes Geradtswegbuurt

De buurt Johannes Geradtswegbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (74%). De meeste woningen zijn koop (71%) en dateren van voor 1945. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen (365 huishoudens) en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,4 personen. De buurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 3378), maar voelt door de royale opzet toch ruim.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 395 meter of Albert Heijn op 687 meter, beide op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Da Costaschool (133 meter) of Basisschool de Wilge (223 meter). Voor voortgezet onderwijs is het Hilfertsheem College (254 meter) dichtbij. Het treinstation van Hilversum ligt op 1 km afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Hilversum biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stadhouder Makelaardij op Funda, Pararius en Huispedia.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 990.000
Prijs per m²€ 5.531
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte389m²
Bouwjaar1929
EnergielabelF
BuurtJohannes Geradtswegbuurt
WijkNoordoost
GemeenteHilversum

Locatie

Simon Stevinweg 103, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Johannes Geradtswegbuurt

Inwoners2.170
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Johannes Geradtswegbuurt

Woningvoorraad903
Gem. WOZ-waarde€ 548.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Jumbo
Larenseweg 155
395m
SPAR express
Lage Naarderweg 80
517m
Jumbo
Stephensonlaan 45-49
595m

Scholen

74 binnen 5 km

Da Costaschool
Basisonderwijs · 139 leerlingen
133m
Basisschool de Wilge
Basisonderwijs · 537 leerlingen
223m
Hilfertsheem College
Voortgezet onderwijs · 481 leerlingen
254m

Veelgestelde vragen

Over Simon Stevinweg 103, Hilversum

Welk energielabel heeft Simon Stevinweg 103?

De woning aan Simon Stevinweg 103 in Hilversum heeft energielabel F.

Is €990.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €990.000 is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €607.250. De woning is echter ook 58% groter dan gemiddeld (179 m² versus 113 m²) en heeft een perceel van 389 m². De prijs per m² (€5.531) ligt iets boven het buurtgemiddelde van €5.206. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het huis en de bereidheid van kopers om te betalen voor de extra ruimte.

Wat betekent energielabel F voor de maandlasten?

Energielabel F is een van de laagste labels. Dat betekent dat het huis slecht geïsoleerd is en de stookkosten naar verwachting hoog zijn. Het is een oud huis (1929) zonder spouwmuurisolatie of dubbel glas. Je kunt de energierekening niet precies inschatten zonder verbruiksgegevens, maar reken op een aanzienlijk bedrag per maand.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De Johannes Geradtswegbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er zijn goede voorzieningen op loopafstand: supermarkten, scholen en een treinstation op 1 km. De buurt heeft een zeer hoge stedelijkheidsdichtheid, maar voelt door de ruime opzet niet benauwd. Het is een populaire wijk in Hilversum.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Da Costaschool (133 m), Basisschool de Wilge (223 m) en Jan van Rijckenborghschool (286 m). Voor voortgezet onderwijs is het Hilfertsheem College (254 m) dichtbij. Ook zijn er diverse kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Hilversum ligt op 1 km afstand. Dat is ongeveer 12 minuten lopen of 4 minuten fietsen. Vanaf daar kun je rechtstreeks naar Amsterdam, Utrecht en andere steden.

Wat is de ligging ten opzichte van snelwegen?

De woning ligt in Hilversum, dicht bij de A27 en A1.