Hoekwoning te koop: Sledemennerstraat 13A, Groningen
KopenGroningenHoekwoningenSledemennerstraat 13A

Sledemennerstraat 13A

Binnenstad-West, Groningen

€ 598.000
Buurt Binnenstad-West, GroningenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 147m²
147m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 201m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor jongeren
43% van de bewoners is 15-25 jaar
AI-samenvatting

Sfeer en karakter

Deze hoekwoning aan de Sledemennerstraat 13A in Groningen ademt de charme van 1915. Met 147 m² woonoppervlak en een eigen oprit biedt het een zeldzame combinatie van ruimte en historie in de binnenstad. De vraagprijs van €598.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van hoekwoningen in Groningen.

De buurt: Binnenstad-West

Binnenstad-West is een levendige, dichtbebouwde wijk met veel studenten en jonge stellen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Ik vind het een fijne buurt om in te wonen. Het is er rustig maar toch ben je binnen 5 minuten wandelen in de binnenstad of in het Noordeplantsoen." De buurt Binnenstad-West telt 1.740 inwoners, waarvan de meeste alleenstaand zijn. De omgevingsadressendichtheid is met 6.700 adressen per km² zeer hoog.

Leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Albert Heijn of Coop, beide op een paar minuten lopen. De St. Michaëlschool (basisonderwijs) zit op loopafstand, net als het Noordeplantsoen om even bij te komen. De gemeente Groningen biedt verder tal van voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 598.000
Prijs per m²€ 4.068
Woonoppervlakte147m²
Perceeloppervlakte57m²
Bouwjaar1915
EnergielabelE
BuurtBinnenstad-West
WijkCentrum
GemeenteGroningen

Locatie

Sledemennerstraat 13A, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Sam
29-06-2023
Sfeervolle buurt op loopafstand van de bruisende binnenstad

Ik vind het een fijne buurt om in te wonen. Het is er rustig maar toch ben je binnen 5 minuten wandelen in de binnenstad of in het Noordeplantsoen. Echter denk ik dat het wel een buurt is voor studenten of voor stelletjes. Ik zou mijn kinderen er niet laten opgroeien. Daar is het te druk voor!

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad-West

Inwoners1.740
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad-West

Woningvoorraad1.058
Gem. WOZ-waarde€ 278.000
Koopwoningen13%
Huurwoningen87%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Albert Heijn
Brugstraat 14
201m
Coop
Aweg 11
212m
Albert Heijn
Akerkhof 1
360m

Scholen

80 binnen 5 km

St. Michaëlschool
Basisonderwijs · 209 leerlingen
534m
Nassauschool
Basisonderwijs · 430 leerlingen
700m
IKC Borgman Ebbinge
Basisonderwijs · 297 leerlingen
949m

Veelgestelde vragen

Over Sledemennerstraat 13A, Groningen

Welk energielabel heeft Sledemennerstraat 13A?

De woning aan Sledemennerstraat 13A in Groningen heeft energielabel E.

Is €598.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €598.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €523.333 voor koopwoningen in Binnenstad-West. Wel is dit een ruime hoekwoning uit 1915 met 147 m², wat zeldzaam is in de buurt. De gemiddelde verkooptijd in de buurt is 27 dagen, wat wijst op een actieve markt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking.