Hoekwoning te koop: Stompwijkseweg 61, Leidschendam
KopenLeidschendam-VoorburgHoekwoningenStompwijkseweg 61

Stompwijkseweg 61

Landelijk gebied Stompwijk, Leidschendam-Voorburg

€ 850.000
Buurt Landelijk gebied Stompwijk, LeidschendamBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze hoekwoning aan de Stompwijkseweg ademt landelijke rust, terwijl Leidschendam binnen fietsafstand ligt. Met 119 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 548 m² is dit een thuis voor wie van buitenleven houdt. De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een hoekwoning in Leidschendam-Voorburg.

De buurt: Landelijk gebied Stompwijk

De buurt Landelijk gebied Stompwijk is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er opvallend stil, met een omgevingsadressendichtheid van 315, dat is niet-stedelijk. De meeste woningen zijn koop, en de bewoners zijn vaak 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken van een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Leven in de straat

De Stompwijkseweg is een doorgaande weg in het buitengebied. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt op ruim een kwartier lopen. Ook Aldi en PLUS zijn op fietsafstand. Basisschool Maerten van den Veldeschool ligt op loopafstand, en voor voortgezet onderwijs moet je naar Leidschendam of Zoetermeer. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via REMAX Adviseurs Leidschendam op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 7.143
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte548m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC

Locatie

Stompwijkseweg 61, Leidschendam

Buurt statistieken

Gegevens uit Landelijk gebied Stompwijk

Inwoners835
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Boon's Markt
Hoefblad 22
1694m
Aldi
Prins Frederiklaan 203
2893m
PLUS
Prins Frederiklaan 185
2972m

Scholen

43 binnen 5 km

Maerten van den Veldeschool
Basisonderwijs · 150 leerlingen
1353m
RK-PC Samenwerkingsschool Emmaüs
Basisonderwijs · 544 leerlingen
2900m
Openbare Dalton Basisschool de Tandem
Basisonderwijs · 239 leerlingen
2958m

Veelgestelde vragen

Over Stompwijkseweg 61, Leidschendam

Welk energielabel heeft Stompwijkseweg 61?

De woning aan Stompwijkseweg 61 in Leidschendam heeft energielabel C.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een hoekwoning van 119 m² met een perceel van 548 m² in deze buurt. De prijs per m² ligt rond de €7.143, wat gebruikelijk is voor een woning met energielabel C en een bouwjaar uit 1967 in het landelijk gebied van Leidschendam.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt aan de Stompwijkseweg, een rustige weg in het buitengebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,2 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor openbaar vervoer. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden worden niet genoemd.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1967?

Een woning uit 1967 kan onderhoud vergen aan installaties, dak en isolatie. Het energielabel C geeft aan dat er al enige isolatie is, maar niet optimaal. Denk aan het controleren van de cv-ketel, dakbedekking en kozijnen. Exacte onderhoudskosten zijn niet te geven zonder inspectie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (1,4 km) ligt basisschool Maerten van den Veldeschool. Ook zijn er andere basisscholen zoals RK-PC Samenwerkingsschool Emmaüs en Openbare Dalton Basisschool de Tandem op ongeveer 3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Leidschendam of Zoetermeer, op 4,3 km.

Hoe is de veiligheid in de buurt?

In de buurt Landelijk gebied Stompwijk zijn in totaal 93 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een buurt met 835 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar overlast zelden voorkomt.

Wat is de ligging ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt landelijk, maar voorzieningen zijn op fietsafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Boon's Markt) is op 1,7 km, een huisartsenpraktijk op 2 km en een restaurant op 1,7 km. Een park of plantsoen is op 3 km.

REMAX Adviseurs
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 4 bronnen
REMAX Adviseurs
vastgoednederland.nl
Bekijk
RE/MAX Adviseurs
huispedia.nl
Bekijk
REMAX Adviseurs
funda.nl
Bekijk
RE/MAX Adviseurs Haaglanden
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

3 woningen in de buurt Landelijk gebied Stompwijk

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appStompwijkseweg 61, Leidschendam
Bekijk