Hoekwoning te koop: Torenstraat 27, Brunssum
KopenBrunssumHoekwoningenTorenstraat 27

Torenstraat 27

Langenberg, Brunssum

€ 279.000
Buurt Langenberg, BrunssumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 121m²
121m² woonoppervlakte
Aldi op 323m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Brunssum

Deze hoekwoning aan de Torenstraat 27 in Brunssum ademt de sfeer van 1927: een robuuste uitstraling, ruime kamers en een eigen stukje grond. Met 121 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 256 vierkante meter is er volop ruimte voor een gezin of wie graag een tuin heeft. De vraagprijs van €279.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van hoekwoningen in Brunssum.

Buurt Langenberg: rustig en groen

De woning staat in de buurt Langenberg, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Gezellige, behulpzame, veilige buurt met leuke bewoners." De buurt telt ruim 1300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is 1370, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er is een park op loopafstand, al wordt er aan de rand van de buurt nieuwbouw gepland.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (323 meter) of de Lidl twee straten verder (624 meter). Basisschoolkinderen gaan naar de Rooms Katholieke Basisschool Langeberg, die op 162 meter afstand ligt. Voor voortgezet onderwijs zijn er twee scholen op ongeveer 700 meter. De gemeente Brunssum biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurant op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Ruijter Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 279.000
Prijs per m²€ 2.306
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte256m²
Bouwjaar1927
EnergielabelC
BuurtLangenberg
WijkBrunssum-Zuid
GemeenteBrunssum

Locatie

Torenstraat 27, Brunssum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Audrey Lindelauf
31-08-2024
Gezellige, behulpzame, veilige buurt met leuke bewoners

De buurtbewoners zijn ontzettend aardig, behulpzaam, en geïnteresseerd. Over het algemeen is de leeftijdsgrens iets ouder, maar het is een rustige buurt en iedereen is altijd wel in voor een praatje. Er ligt een mooi park, maar ze gaan aan de andere kant 9 huizen bijbouwen en dat baart me wel zorgen, want dan verwacht ik dat het drukker wordt met auto's en er gaat veel groen verdwijnen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Langenberg

Inwoners1.325
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Aldi
Akerstraat 128
323m
Lidl
Rumpenerstraat 116-126
624m
Lidl
Anjelierstraat 68-76
1201m

Scholen

44 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Langeberg
Basisonderwijs · 212 leerlingen
162m
Compass voor Atheneum Havo en Mavo
Voortgezet onderwijs · 256 leerlingen
685m
Emmacollege voor Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 395 leerlingen
704m

Veelgestelde vragen

Over Torenstraat 27, Brunssum

Welk energielabel heeft Torenstraat 27?

De woning aan Torenstraat 27 in Brunssum heeft energielabel C.

Is €279.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €279.000 is marktconform voor een hoekwoning uit 1927 met 121 m² woonoppervlak en een perceel van 256 m² in Brunssum. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt. Het energielabel is niet bekend, dus houd rekening met mogelijke isolatiekosten.

Hoe is de buurt Langenberg om in te wonen?

Langenberg is een rustige, groene buurt met overwegend eengezinswoningen. Bewoners omschrijven de sfeer als gezellig en veilig, met behulpzame buren. De leeftijd ligt wat hoger, maar er wonen ook gezinnen. Een park is op loopafstand, al wordt er aan de rand nieuwbouw gepland.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op 162 meter loopafstand vind je de Rooms Katholieke Basisschool Langeberg. Voor voortgezet onderwijs zijn er twee scholen binnen 700 meter: Compass voor Atheneum Havo en Mavo en Emmacollege voor Havo Mavo Vbo Lwoo. Ook zijn er meerdere basisscholen op iets grotere afstand.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Aldi ligt op 323 meter en de Lidl op 624 meter. Verder zijn er binnen 1,5 kilometer ook Jan Linders en Albert Heijn te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe oud is de woning en wat betekent dat voor onderhoud?

De woning is gebouwd in 1927, dus bijna 100 jaar oud. Dat betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is aan fundering, dak of isolatie.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,5 kilometer afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of auto bereikbaar.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

Langenberg heeft een omgevingsadressendichtheid van 1370, wat valt onder 'matig stedelijk' (stedelijkheidsklasse 3). Het is dus een rustige wijk met voldoende voorzieningen, maar niet druk.