Hoekwoning te koop: Trekker 37, Heerenveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenHeerenveenHoekwoningenTrekker 37

Trekker 37

Nijehaske, Heerenveen

€ 245.000
Buurt Nijehaske, HeerenveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
AH to go op 344m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Nijehaske

Deze hoekwoning aan de Trekker in Heerenveen heeft een fijne, lichte uitstraling. Met 88 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 292 m² is het een prettige plek voor wie van buitenruimte houdt. De woning uit 1983 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €245.000 is scherp vergeleken met andere hoekwoningen in Heerenveen, waar het gemiddelde rond de €412.900 ligt.

De buurt Nijehaske

Nijehaske is een rustige, groene buurt in Heerenveen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,6. Een bewoner zegt: "Het is een leuke buurt om in te wonen en het is redelijk rustig, soms overlast van jeugd." De buurt telt ruim 3.000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en iets meer dan de helft is koop. CBS-cijfers laten zien dat de inkomens hier doorsnee zijn. Meer weten? Bekijk de buurt Nijehaske.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in een paar minuten naar basisschool De Optimist, die naast de deur zit. Voor de dagelijkse boodschappen is AH to go om de hoek, en Jumbo en Poiesz twee straten verder. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij: Bornego College zit op loopafstand. Het treinstation van Heerenveen is tien minuten lopen. De gemeente Heerenveen biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Regent Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 245.000
Prijs per m²€ 2.784
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte292m²
Bouwjaar1983
EnergielabelC
BuurtNijehaske
WijkHeerenveen
GemeenteHeerenveen

Locatie

Trekker 37, Heerenveen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

9.0
Sophie
13-09-2025
Goed

Goed

6.3
Phoebe
04-09-2024
Leuke buurt

Heb wel leuke ervaringen en het is wel een leuke buurt om in te wonen en het is wel redelijk rustig soms overlast van jeugd

Buurt statistieken

Gegevens uit Nijehaske

Inwoners3.195
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Nijehaske

Woningvoorraad1.506
Gem. WOZ-waarde€ 271.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

9 binnen 5 km

AH to go
Trambaan 11
344m
Jumbo
Jister 29
849m
Poiesz
Jister 11
867m

Scholen

28 binnen 5 km

De Optimist
Basisonderwijs · 159 leerlingen
45m
Bornego College, locatie Mavo
Voortgezet onderwijs · 190 leerlingen
193m
Basisschool Futura - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 39 leerlingen
405m

Veelgestelde vragen

Over Trekker 37, Heerenveen

Welk energielabel heeft Trekker 37?

De woning aan Trekker 37 in Heerenveen heeft energielabel C.

Is €245.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €245.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €412.900. De woning is wel kleiner (88 m²) dan het gemiddelde in de buurt (129 m²). De prijs per m² is ongeveer €2.784, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €3.293 per m². Het is een scherpe prijs voor een hoekwoning met een ruime tuin.

Hoe is de buurt Nijehaske om in te wonen?

Nijehaske is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 7,6 en noemen het 'een leuke buurt om in te wonen', al is er soms overlast van jeugd. De buurt heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden, en voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand.

Wat is de staat van de woning qua onderhoud?

De woning is gebouwd in 1983 en heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. Omdat het een hoekwoning is, heb je meer buitenmuren, wat invloed kan hebben op de isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Optimist zit op 45 meter, en Christelijke Basisschool De Hoeksteen op 622 meter. Voor voortgezet onderwijs is Bornego College op 193 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij.

Hoe is het openbaar vervoer in Nijehaske?

Het treinstation van Heerenveen ligt op 1,9 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. De auto is een goed alternatief voor verder weg.

Wat voor type woning is dit precies?

Dit is een hoekwoning, wat betekent dat je aan één zijde geen buren hebt. Dat geeft meer privacy en vaak meer lichtinval. De woning heeft een woonoppervlak van 88 m² en een perceel van 292 m², dus een ruime tuin. Het bouwjaar is 1983.

Regent Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk