Hoekwoning te koop: Tulpweg 1, Wassenaar
KopenWassenaarHoekwoningenTulpweg 1

Tulpweg 1

Groot Deijleroord en Ter Weer, Wassenaar

€ 1.400.000
Buurt Groot Deijleroord en Ter Weer, WassenaarBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 219m²
219m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Wassenaar

Deze hoekwoning uit 1927 ademt karakter en ruimte. Met 219 m² woonoppervlak en een perceel van 218 m² is het een flinke woning. Het energielabel A is een mooie plus voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €1.400.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van hoekwoningen in Wassenaar.

Groot Deijleroord en Ter Weer

De buurt Groot Deijleroord en Ter Weer is rustig en kindvriendelijk, volgens de enige bewoner die een review achterliet: "rustig, kindvriendelijk, verzorgd, dichtbij supermarkt". Het is een groene wijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. De buurt Groot Deijleroord en Ter Weer heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2, wat duidt op een mix van gezinnen en stellen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn (om de hoek) of de Aldi (twee straten verder). Basisschool Sint Jan Baptist zit naast de deur, en het Adelbert College is op loopafstand. Ook de basisscholen Sint Jozef en de Nutsschool zijn tien minuten lopen. De gemeente Wassenaar biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op een paar minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via i4 Housing B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.400.000
Prijs per m²€ 6.393
Woonoppervlakte219m²
Perceeloppervlakte218m²
Bouwjaar1927
EnergielabelA
BuurtGroot Deijleroord en Ter Weer
WijkNoordoostelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Tulpweg 1, Wassenaar

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Anna
29-08-2023
Rustig en kindvriendelijk

rustig, kindvriendelijk, verzorgd, dichtbij supermarkt

Buurt statistieken

Gegevens uit Groot Deijleroord en Ter Weer

Inwoners5.225
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Albert Heijn
Stadhoudersplein 4
801m
Aldi
Hofcampweg 57
869m
Dirk
Starrenburglaan 47
1080m

Scholen

43 binnen 5 km

Basisschool Sint Jan Baptist
Basisonderwijs · 227 leerlingen
124m
S. Adelbert College
Voortgezet onderwijs · 967 leerlingen
430m
Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 216 leerlingen
955m

Veelgestelde vragen

Over Tulpweg 1, Wassenaar

Welk energielabel heeft Tulpweg 1?

De woning aan Tulpweg 1 in Wassenaar heeft energielabel A.

Is €1.400.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.400.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Wassenaar, maar de woning heeft een groot woonoppervlak (219 m²), een ruim perceel (218 m²) en een uitstekend energielabel A. De buurt is rustig en kindvriendelijk, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijkbare woningen in de omgeving zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze staat.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Wassenaar, een plaats met goede verbindingen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,6 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De buurt is rustig en groen, met een park op 0,2 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten als Albert Heijn en Aldi op loopafstand.