Hoekwoning te koop: Van der Maareltuinen 11, Delft
Onder bod
KopenDelftHoekwoningenVan der Maareltuinen 11

Van der Maareltuinen 11

Hoornse Hof, Delft

€ 765.000
Buurt Hoornse Hof, DelftBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige Delftse buurt

Deze hoekwoning aan de Van der Maareltuinen 11 in Delft ademt rust en ruimte. Met 132 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 203 m² is dit een plek waar je echt kunt leven. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €765.000 is marktconform voor een hoekwoning in Delft.

De buurt Hoornse Hof

Hoornse Hof is een rustige, groene buurt in Delft. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (65%) en koopwoningen (82%). Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. De buurt heeft een lage criminaliteit (29 misdrijven per jaar). Op basis van de beschikbare gegevens is het een prettige, veilige wijk. Meer over de buurt Hoornse Hof.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS om de hoek (5 minuten lopen) of bij de Albert Heijn (10 minuten). Kinderen kunnen naar de Schatkaart (4 minuten lopen) of de Gabriëlschool Harnaschpolder (5 minuten). Voor de middelbare school is de Laurentius Praktijkschool op 10 minuten lopen. De gemeente Delft biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 765.000
Prijs per m²€ 5.795
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte203m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA+++
BuurtHoornse Hof
WijkVoordijkshoorn
GemeenteDelft

Locatie

Van der Maareltuinen 11, Delft

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoornse Hof

Inwoners2.410
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

49 binnen 5 km

PLUS
Van Foreestweg 4 A
589m
Albert Heijn
W.H. van Leeuwenlaan 1
988m
SPAR express
Rijksweg A4 2
1113m

Scholen

57 binnen 5 km

de Schatkaart
Basisonderwijs · 150 leerlingen
370m
Gabriëlschool Harnaschpolder
Basisonderwijs · 258 leerlingen
398m
Vrijeschool Widar
Basisonderwijs · 241 leerlingen
904m

Veelgestelde vragen

Over Van der Maareltuinen 11, Delft

Welk energielabel heeft Van der Maareltuinen 11?

De woning aan Van der Maareltuinen 11 in Delft heeft energielabel A+++.

Is €765.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €765.000 is marktconform voor een hoekwoning van 132 m² met een perceel van 203 m² in Delft. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 2016 maken de woning energiezuinig en onderhoudsarm, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van Hoornse Hof?

Hoornse Hof ligt in Delft, op 2,8 km van het treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Schatkaart (370 m) en de Gabriëlschool Harnaschpolder (398 m). Ook is er voortgezet onderwijs in de buurt, zoals de Laurentius Praktijkschool (982 m).

Wat is de sfeer in de buurt?