Hoekwoning te koop: van Leeuwenstraat 35, Elim
Verkocht onder voorbehoud
KopenHoogeveenHoekwoningenvan Leeuwenstraat 35

van Leeuwenstraat 35

Elim Kern, Hoogeveen

€ 249.500
Buurt Elim Kern, ElimBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 308m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een opvallend energiezuinige hoekwoning in Elim

Deze hoekwoning aan de van Leeuwenstraat 35 in Elim valt op door het energielabel A, wat in deze buurt nog niet standaard is. Met 93 m² woonoppervlak en een perceel van 296 m² biedt de woning een compacte maar complete indeling. De vraagprijs van €249.500 is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €431.125, wat deze woning een scherpe prijs geeft vergeleken met andere hoekwoningen in Hoogeveen.

Rustig wonen in Elim Kern

De buurt Elim Kern is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen (90% van de woningvoorraad). De buurt telt 1.545 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het aantal misdrijven is laag (20 per jaar), wat bijdraagt aan een veilig gevoel. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die op 300 meter afstand ligt. Ook de basisscholen zijn dichtbij: Protestants Christelijke Basisschool De Palm (227 m) en OBS Vogelvlucht / Het Hoeltien (385 m) zijn beide op loopafstand. De gemeente Hoogeveen biedt verder ruime voorzieningen, al ligt het treinstation op 12 km afstand.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder CORPOwonen en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 249.500
Prijs per m²€ 2.683
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte296m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA
BuurtElim Kern
WijkElim
GemeenteHoogeveen

Locatie

van Leeuwenstraat 35, Elim

Buurt statistieken

Gegevens uit Elim Kern

Inwoners1.545
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Elim Kern

Woningvoorraad693
Gem. WOZ-waarde€ 239.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
Carstensdijk 164
308m
Coop
Turfstekersplein 11
3961m
PLUS
Het Hoekje 54
4147m

Scholen

8 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Palm
Basisonderwijs · 128 leerlingen
227m
OBS Vogelvlucht / Het Hoeltien
Basisonderwijs · 66 leerlingen
385m
CBS de Hoeksteen
Basisonderwijs · 86 leerlingen
2367m

Veelgestelde vragen

Over van Leeuwenstraat 35, Elim

Welk energielabel heeft van Leeuwenstraat 35?

De woning aan van Leeuwenstraat 35 in Elim heeft energielabel A.

Is €249.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €249.500 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €431.125. De gemiddelde verkoopprijs in Elim Kern is €442.056, maar die woningen zijn gemiddeld 225 m² groot. Deze woning is met 93 m² kleiner, wat de lagere prijs verklaart. De prijs per m² is met €2.683 iets boven het buurtgemiddelde van €2.307, maar het energielabel A is een pluspunt.

Hoe energiezuinig is deze woning met energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. In Elim Kern heeft 25% van de woningen label A, en nog eens 25% label B. De helft van de woningen heeft een lager label (D of slechter). Deze woning steekt dus gunstig af qua energiekosten, al zijn exacte bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Wat is de ligging van Elim Kern?

Elim Kern is een rustige buurt in het dorp Elim, gemeente Hoogeveen. De omgevingsadressendichtheid is laag (268 adressen per km²), wat duidt op een landelijke setting. Voorzieningen zoals supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, maar voor een treinstation moet je 12 km reizen.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 296 m², wat ruim is voor een hoekwoning uit 1970. De tuin biedt mogelijkheden voor een terras of groen, maar exacte indeling is niet bekend. Het bouwjaar 1970 betekent dat de woning waarschijnlijk degelijk is gebouwd, maar check zelf de staat van onderhoud.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Protestants Christelijke Basisschool De Palm (227 m) en OBS Vogelvlucht / Het Hoeltien (385 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Hoogeveen, op 10,1 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

Het aantal misdrijven in Elim Kern is laag: 20 per jaar. Dat is gunstig voor een buurt met 1.545 inwoners. De sfeer is rustig en gezinsvriendelijk, met veel eengezinswoningen.