Hoekwoning te koop: Van Vurenstraat 8, Made
KopenDrimmelenHoekwoningenVan Vurenstraat 8

Van Vurenstraat 8

Stuivezand, Drimmelen

€ 547.500
Buurt Stuivezand, MadeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 197m²
197m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 366m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Made

Deze hoekwoning aan de Van Vurenstraat in Made heeft een fijne, ruime uitstraling. Met 197 m² woonoppervlak en een perceel van 306 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €547.500 is marktconform voor een hoekwoning in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Drimmelen.

Stuivezand: een rustige, groene buurt

De woning staat in de buurt Stuivezand, een rustige woonwijk in Made. De buurt telt ruim 2100 inwoners en heeft een mix van jong en oud. Er zijn veel eengezinswoningen en het merendeel is koop. Het is een plek waar mensen graag wonen, al zijn er geen bewonersreviews beschikbaar om dat te staven.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 366 meter, of PLUS op 537 meter. Ook Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Basisschool De Stuifhoek (305 meter) of Basisschool Den Duin (326 meter). Voor voortgezet onderwijs is Dongemond College loc. Made twee straten verder, op 106 meter. De gemeente Drimmelen biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Biemans Made makelaardij o.z. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 547.500
Prijs per m²€ 2.779
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte306m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtStuivezand
WijkMade
GemeenteDrimmelen

Locatie

Van Vurenstraat 8, Made

Buurt statistieken

Gegevens uit Stuivezand

Inwoners2.175
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 104
366m
PLUS
Nieuwstraat 5
537m
Jumbo
Stationsstraat 19
1258m

Scholen

10 binnen 5 km

Dongemond College loc. Made
Voortgezet onderwijs · 521 leerlingen
106m
Basisschool De Stuifhoek
Basisonderwijs · 247 leerlingen
305m
Basisschool Den Duin
Basisonderwijs · 243 leerlingen
326m

Veelgestelde vragen

Over Van Vurenstraat 8, Made

Welk energielabel heeft Van Vurenstraat 8?

De woning aan Van Vurenstraat 8 in Made heeft energielabel C.

Is €547.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €547.500 is marktconform voor een hoekwoning van 197 m² met een perceel van 306 m² in Made. Het energielabel C is redelijk, maar niet het zuinigst. Vergelijkbare woningen in de buurt geven aan dat de prijs in lijn ligt met wat je mag verwachten.

Hoe is de buurt Stuivezand om in te wonen?

Stuivezand is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer een kwartier met de auto of een half uur met de bus. Voor dagelijks woon-werkverkeer is de auto of bus dus nodig.