Appartement te koop: Nieuwstraat 81C, Made
KopenDrimmelenAppartementenNieuwstraat 81C

Nieuwstraat 81C

Stuivezand, Drimmelen

€ 297.500
Buurt Stuivezand, MadeBekijk buurt
Albert Heijn op 176m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Nieuwstraat in Made voelt meteen als een fijne plek om thuis te komen. Het is een woning uit 1984 met een energielabel C, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. Met 69 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €297.500 is marktconform voor appartementen in Drimmelen.

Stuivezand: een dorpse sfeer

De woning ligt in de buurt Stuivezand, een wijk waar het rustig wonen is. De buurt telt ruim 2100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemêleerde buurt is met veel koopwoningen.

Dagelijks leven in Made

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de PLUS is twee straten verder. Basisschool De Stuifhoek zit naast de deur, en het Dongemond College is op loopafstand. De gemeente Drimmelen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op tien minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kern Makelaars Breda op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 297.500
Prijs per m²€ 4.312
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte272m²
Bouwjaar1984
EnergielabelC
BuurtStuivezand
WijkMade
GemeenteDrimmelen

Locatie

Nieuwstraat 81C, Made

Buurt statistieken

Gegevens uit Stuivezand

Inwoners2.175
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 104
176m
PLUS
Nieuwstraat 5
469m
Jumbo
Stationsstraat 19
1135m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool De Stuifhoek
Basisonderwijs · 247 leerlingen
121m
Dongemond College loc. Made
Voortgezet onderwijs · 521 leerlingen
407m
Basisschool Den Duin
Basisonderwijs · 243 leerlingen
628m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwstraat 81C, Made

Welk energielabel heeft Nieuwstraat 81C?

De woning aan Nieuwstraat 81C in Made heeft energielabel C.

Is de prijs van €297.500 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs van €297.500 voor een appartement van 69 m² met energielabel C in Made is marktconform. In de buurt Stuivezand zijn de meeste woningen koopwoningen, en de prijs ligt in lijn met wat je voor dit type woning in Drimmelen mag verwachten.

Hoe is de buurt Stuivezand om in te wonen?

Stuivezand is een rustige wijk in Made met een dorpse sfeer. Er wonen ongeveer 2175 mensen, waaronder veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (68 in totaal) en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer een kwartier met de auto of een half uur met de bus. Voor dagelijks woon-werkverkeer ben je dus vooral aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Stuifhoek zit op 121 meter, en het Dongemond College (voortgezet onderwijs) op 407 meter. Ook basisscholen Den Duin en De Lage Weide zijn binnen tien minuten lopen te bereiken.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen vijf kilometer zijn er zeven supermarkten. De dichtstbijzijnde is Albert Heijn op 176 meter, gevolgd door PLUS op 469 meter. Jumbo en Aldi zijn ook op loop- of fietsafstand, op respectievelijk 1,1 en 1,2 kilometer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement uit 1984. Het is geen energievreter, maar ook geen energieneutrale woning.