Hoekwoning te koop: Vendelstraat 35, Liempde
Verkocht onder voorbehoud
KopenBoxtelHoekwoningenVendelstraat 35

Vendelstraat 35

Liempde, Boxtel

€ 780.000
Buurt Liempde, LiempdeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 206m²
206m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vendelstraat 35, Liempde

Deze hoekwoning aan de Vendelstraat in Liempde ademt karakter met een flinke tuin en een royale woonoppervlakte van 206 m². Het huis uit 1949 heeft energielabel C en staat op een perceel van 1027 m². Met een vraagprijs van €780.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning met zoveel ruimte en potentie is het marktconform in vergelijking met andere hoekwoningen in Boxtel.

Liempde

Liempde is een dorp met ruim 4000 inwoners, waar het rustig wonen is. De beoordeling van de buurt is met een 9,0 zeer positief, al is er maar één review. De CBS-cijfers laten zien dat er veel gezinnen wonen: 665 huishoudens met kinderen tegenover 575 zonder. De buurt Liempde heeft een laag criminaliteitscijfer van 68 misdrijven per jaar, wat bijdraagt aan het veilige gevoel.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit op 500 meter. De Jumbo, Lidl en Aldi zijn verder weg, op zo'n 3,5 tot 4 kilometer. Basisschool Speelleercentrum De Oversteek is op loopafstand (270 meter), en ook de andere basisscholen in de omgeving zijn goed bereikbaar. De gemeente Boxtel biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurant op 600-700 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 januari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 780.000
Prijs per m²€ 3.786
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte1027m²
Bouwjaar1949
EnergielabelC
BuurtLiempde
WijkLiempde
GemeenteBoxtel

Locatie

Vendelstraat 35, Liempde

Buurt statistieken

Gegevens uit Liempde

Inwoners4.080
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Coop
Nieuwstraat 59
502m
Jumbo
Oosterhof 19
3393m
SPAR express
Brederodeweg 26
3533m

Scholen

17 binnen 5 km

Speelleercentrum De Oversteek
Basisonderwijs · 323 leerlingen
270m
Basisschool De Sprongh
Basisonderwijs · 79 leerlingen
2443m
Basisschool de Beemden
Basisonderwijs · 138 leerlingen
2457m

Veelgestelde vragen

Over Vendelstraat 35, Liempde

Welk energielabel heeft Vendelstraat 35?

De woning aan Vendelstraat 35 in Liempde heeft energielabel C.

Is €780.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €780.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte (206 m²) en het ruime perceel (1027 m²) is het niet onredelijk. Vergelijkbare hoekwoningen in de regio worden vaak voor lagere bedragen verkocht, maar deze woning biedt veel ruimte en een rustige ligging. Het energielabel C is gemiddeld, dus verwacht geen extreme stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van Liempde?

Liempde ligt in de gemeente Boxtel, op 4,7 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Het openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Speelleercentrum De Oversteek zit op 270 meter, en Basisschool De Sprongh en Basisschool de Beemden op ongeveer 2,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Boxtel, op 3,8 km afstand.