Hoekwoning te koop: Vierkenshof 96, Tolkamer
KopenZevenaarHoekwoningenVierkenshof 96

Vierkenshof 96

Tolkamer, Zevenaar

€ 509.000
Buurt Tolkamer, TolkamerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Tolkamer

Deze hoekwoning aan de Vierkenshof 96 in Tolkamer is een echte gezinswoning. Met 156 m² woonoppervlak en een perceel van 256 m² is er ruimte genoeg. Het huis is gebouwd in 2008 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €509.000 is marktconform voor hoekwoningen in Zevenaar.

Tolkamer: een dorp met karakter

Tolkamer is een hecht dorp aan de Rijn, met een mix van jonge gezinnen en ouderen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,84. Een bewoner zegt: "Hele vrolijke buurt, iedereen groet en helpt elkaar. Wel overlast van jongeren." Een ander noemt het een "gezellige rustige buurt, waar je op buren terug kan vallen als er wat is." De buurt telt zo'n 2805 inwoners, met veel huishoudens zonder kinderen en een flink aantal 65-plussers. Het is een echte Tolkamer-gemeenschap.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de PLUS is twee straten verder. Voor de kinderen is IKC De Tragellijn op loopafstand, en Dalton IKC De Overlaat is ook dichtbij. Het dorp heeft gezellige horeca, zoals restaurants op loopafstand. De gemeente Zevenaar biedt verder voorzieningen, al is een treinstation wel op tien minuten rijden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via S-Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 509.000
Prijs per m²€ 3.263
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte256m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtTolkamer
WijkTolkamer
GemeenteZevenaar

Locatie

Vierkenshof 96, Tolkamer

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.6
Daphne
12-09-2024
Gezellige ons kent ons buurt

Hele vrolijke buurt, iedereen groet en helpt elkaar. Wel overlast van jongeren.

8.4
Marleen
24-08-2024
Gezellige rustige buurt

Gezellige rustige buurt, waar je op buren terug kan vallen als er wat is. Jonge gezinnen en ouderen met elkaar. Op bereikbare afstanden van grotere steden. Lekker in de natuur.

7.5
Tom
20-11-2023
Knusse buurt

Een hecht dorp, wat bekend staat om haar tourisme. Waar de Rijn door het dorp stroomt, zijn er altijd drukke avonden tijdens de zomerdag op de Kade. Gezellige horecagelegenheden, veel mogelijkheden met kinderen en genoeg levensbehoeften in de buurt. - punt is de bereikbaarheid op 112/Urgente meldingen, wegens de afstand van Zevenaar naar Tolkamer wacht je minimaal 15minuten op hulp.

Buurt statistieken

Gegevens uit Tolkamer

Inwoners2.805
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
's-Gravenwaardsedijk 78a
719m
PLUS
Middenstraat 2
1212m
Albert Heijn
Heerbaan 99
3811m

Scholen

5 binnen 5 km

IKC De Tragellijn
Basisonderwijs · 173 leerlingen
754m
Dalton IKC De Overlaat
Basisonderwijs · 249 leerlingen
1157m
IKC Sprankel
Basisonderwijs · 89 leerlingen
2513m

Veelgestelde vragen

Over Vierkenshof 96, Tolkamer

Welk energielabel heeft Vierkenshof 96?

De woning aan Vierkenshof 96 in Tolkamer heeft energielabel A.