Hoekwoning te koop: Walstraat 1, Terneuzen
KopenTerneuzenHoekwoningenWalstraat 1

Walstraat 1

Binnenstad-Java, Terneuzen

€ 370.000
Buurt Binnenstad-Java, TerneuzenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Jumbo op 476m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Terneuzen

Deze hoekwoning uit 2006 staat in de Binnenstad-Java, een buurt waar je de stad voelt. Met 135 m² woonoppervlak en een perceel van 111 m² is er ruimte voor een gezin of wie graag wat extra plek heeft. Het energielabel A betekent dat je niet wakker ligt van de stookkosten. De vraagprijs van €370.000 is marktconform voor hoekwoningen in Terneuzen.

Binnenstad-Java: een buurt in beweging

De buurt Binnenstad-Java telt zo'n 2920 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Twee bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,79. Een van hen zegt: "Op zich was het rustig maar door migranten wat onrustig geworden. Verder wat kliekjes vanuit de binnenstad. Weinig sociale controle. De buurt zelf gaat qua wonen vooruit in de zin dat mensen huizen verbouwen en uitbreiden." Een ander noemt het "Eigenzinnig" en merkt op: "Dat is best moeilijk gezien ik hier nog maar pas woon. Maar er mag wel meer groen en begaanbare paden komen gezien deze buurt vooral 55+ kent." De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (3 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 1335.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit op 476 meter. Ook de Aldi en Lidl zijn op loopafstand, beide op zo'n 690 meter. Voor schoolgaande kinderen is de Prins Willem van Oranjeschool op ruim een kilometer, en de RK Basisschool De Kameleon op 1,2 km. De gemeente Terneuzen biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park of plantsoen op 400 meter en een restaurant op 300 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Moovs Makelaars en Taxateurs B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 370.000
Prijs per m²€ 2.741
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte111m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtBinnenstad-Java
WijkTerneuzen Centrum
GemeenteTerneuzen

Locatie

Walstraat 1, Terneuzen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.6
Marijke Bisschops
12-11-2025
Ons kent ons :)

Dat is best moeilijk gezien ik hier nog maar pas woon. Maar er mag wel meer groen en begaanbare paden komen gezien deze buurt vooral 55+ kent.

8.0
Marijke Bisschops
27-10-2025
Eigenzinnig

Op zich was het rustig maar door migranten wat onrustig geworden. Vooral Polen en Bulgaren die regelmatig door politie worden bezocht. Verder wat kliekjes vanuit de binnenstad. Weinig sociale controle. De buurt zelf gaat qua wonen vooruit in de zin dat mensen huizen verbouwen en uitbreiden. Scholen zijn hier niet meer.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad-Java

Inwoners2.920
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Schuttershofweg 10
476m
Aldi
Kennedylaan 3
690m
Lidl
Kennedylaan 9
691m

Scholen

19 binnen 5 km

Prins Willem van Oranjeschool
Basisonderwijs · 380 leerlingen
1032m
RK Basisschool De Kameleon
Basisonderwijs · 142 leerlingen
1216m
De Springplank
Speciaal onderwijs · 100 leerlingen
1250m

Veelgestelde vragen

Over Walstraat 1, Terneuzen

Welk energielabel heeft Walstraat 1?

De woning aan Walstraat 1 in Terneuzen heeft energielabel A.

Is €370.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €370.000 is marktconform voor een hoekwoning uit 2006 met 135 m² woonoppervlak en energielabel A in Terneuzen. De woning heeft een perceel van 111 m² en is gelegen in de Binnenstad-Java. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie dat de prijs redelijk is, al hangt het uiteindelijk af van de staat en de vraag.

Hoe is de buurt Binnenstad-Java om in te wonen?

Binnenstad-Java is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en 65-plussers. Bewoners geven de buurt een 7,79 en noemen het 'eigenzinnig' en 'in beweging'. Er is weinig sociale controle, maar huizen worden verbeterd. De buurt heeft een park op 400 meter en een restaurant op 300 meter. Het treinstation ligt op 27 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Welke scholen zitten er in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is de Prins Willem van Oranjeschool op 1 km, gevolgd door RK Basisschool De Kameleon op 1,2 km en De Springplank (speciaal basisonderwijs) op 1,3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 2,1 km afstand. Er zijn geen scholen meer in de directe omgeving, zoals een bewoner opmerkte.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen afhankelijk van je gebruik. Het label is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.

Zijn er supermarkten op loopafstand?

Ja, de Jumbo zit op 476 meter, de Aldi op 690 meter en de Lidl op 691 meter. Alle drie zijn goed beloopbaar. Voor een grotere keuze zijn er nog twee andere supermarkten binnen 5 km.