Hoekwoning te koop: Warenarburg 43, Capelle Aan Den Ijssel
Verkocht onder voorbehoud

Warenarburg 43

Burgenbuurt, Capelle aan den IJssel

€ 529.000
Buurt Burgenbuurt, Capelle Aan Den IjsselBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 164m²
46% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 368m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Wonen in de Burgenbuurt

Deze hoekwoning aan de Warenarburg 43 in Capelle aan den IJssel is een ruime gezinswoning met een woonoppervlak van 164 m². Het huis uit 1979 heeft energielabel C en staat op een perceel van 139 m². De vraagprijs van €529.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat van de woning. Bekijk ook andere hoekwoningen in Capelle aan den IJssel voor een vergelijking.

De buurt

De Burgenbuurt is een rustige woonwijk met veel groen, volgens de enige bewoner die een review achterliet. Hij zegt: "Buurt wordt netjes onderhouden door gemeente en bewoners. Gezellig en rustig." De buurt telt 1455 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (91%) en de buurt is sterk stedelijk. Lees meer over de buurt Burgenbuurt.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (368 m) of de Lidl twee straten verder (396 m). Kinderen kunnen naar basisschool De Contrabas (298 m) of Het Baken (343 m). Het treinstation is tien minuten lopen (0,8 km). De gemeente Capelle aan den IJssel biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 oktober 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 529.000
Prijs per m²€ 3.226
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte139m²
Bouwjaar1979
EnergielabelC
BuurtBurgenbuurt
WijkSchollevaar Zuid
GemeenteCapelle aan den IJssel

Locatie

Warenarburg 43, Capelle Aan Den Ijssel

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.4
Leopold Bakker
31-01-2026
Rustige woonwijk met veel groen

Buurt wordt netjes onderhouden door gemeente en bewoners. Gezellig en rustig. Bus rijdt door de wijk, goede verbinding met trein en metro.

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgenbuurt

Inwoners1.455
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgenbuurt

Woningvoorraad611
Gem. WOZ-waarde€ 330.000
Koopwoningen91%
Huurwoningen9%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Albert Heijn
Picassopassage 38
368m
Lidl
Picassopassage 18
396m
MCD
Maria Danneelserf 21-29
609m

Scholen

92 binnen 5 km

De Contrabas
Basisonderwijs · 485 leerlingen
298m
Het Baken
Basisonderwijs · 270 leerlingen
343m
Accent Praktijkonderwijs Capelle
Voortgezet onderwijs · 244 leerlingen
441m

Veelgestelde vragen

Over Warenarburg 43, Capelle Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Warenarburg 43?

De woning aan Warenarburg 43 in Capelle Aan Den Ijssel heeft energielabel C.

Is €529.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €529.000 ligt boven het buurtgemiddelde van €406.000, maar de woning is met 164 m² ook 46% groter dan het gemiddelde in de Burgenbuurt (112 m²). De prijs per vierkante meter is niet direct te berekenen uit de gegevens, maar vergelijkbare woningen in de buurt zijn verkocht voor gemiddeld €388.684. Het is een ruime woning, dus de prijs is marktconform voor het formaat.