Hoekwoning te koop: Wilhelminalaan 55, Heerde
KopenHeerdeHoekwoningenWilhelminalaan 55

Wilhelminalaan 55

Heerde, Heerde

€ 619.000
Buurt Heerde, HeerdeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 158m²
14% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 257m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 1999 staat in een kalme, groene omgeving in Heerde. Met 158 m² woonoppervlak en een perceel van 395 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €619.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Heerde, maar de ruime opzet en het perceel maken het een interessante optie.

Heerde: een dorp met karakter

Heerde is een dorp waar het rustig wonen is, met veel oudere bewoners en een gemoedelijke sfeer. Een bewoner zegt: "Het is een rustige buurt, die zo nu en dan ook wat organiseert. Verder lopen de buren elkaar de voordeur niet plat maar, is er altijd wel een hallo of iets dergelijks." Een ander noemt het "Kalmerend & Oud" en merkt op dat er niet veel jongeren zijn. Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,79. De meeste woningen in Heerde zijn eengezinswoningen (82%), en 66% is koop. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4), met 898 adressen per km².

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Boni, beide op een paar minuten lopen. Ook Aldi en PLUS zijn binnen loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals CBS Wereldwijs (twee straten verder) en Kristal Gereformeerde basisschool (om de hoek). Het voortgezet onderwijs is iets verder, maar nog steeds goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 8,4 km afstand, dus voor het OV ben je aangewezen op de auto of bus.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kole Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 619.000
Prijs per m²€ 3.918
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte395m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtHeerde
WijkHeerde
GemeenteHeerde

Locatie

Wilhelminalaan 55, Heerde

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.0
Maurice
11-11-2025
Nette en gezellige nieuwbouw wijk

Het is een rustige buurt, die zo nu en dan ook wat organiseert. Verder lopen de buren elkaar de voordeur niet plat maar, is er altijd wel een hallo of iets dergelijks.

7.1
Marcel Hikmat
02-04-2025
Kalmerend & Oud

Ik woon al mijn hele leven in dit dorpje, er zijn niet veel dingen beschikbaar hier maar het is genoeg. Er wonen veel mensen op oudere leeftijd en er zijn niet veel jongeren.

8.3
Abel Hartgers
28-08-2024
Fijne buurt met fijne mensen

Aardige buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Heerde

Inwoners9.095
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Heerde

Woningvoorraad4.128
Gem. WOZ-waarde€ 362.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen34%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Stationsstraat 29
257m
Boni
Zwolseweg 19-21
264m
Aldi
Soerelseweg 13
339m

Scholen

11 binnen 5 km

CBS Wereldwijs
Basisonderwijs · 192 leerlingen
619m
Kristal Gereformeerde basisschool
Basisonderwijs · 116 leerlingen
693m
Basisschool De Spreng
Basisonderwijs · 57 leerlingen
824m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminalaan 55, Heerde

Welk energielabel heeft Wilhelminalaan 55?

De woning aan Wilhelminalaan 55 in Heerde heeft energielabel B.

Is €619.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €619.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €457.636 in de buurt, maar ook boven de mediaan van €585.000. De woning is met 158 m² groter dan het gemiddelde (139 m²) en heeft een perceel van 395 m². De prijs per m² is ongeveer €3.918, wat iets hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.982. Het is dus aan de hoge kant, maar de ruime opzet en het perceel kunnen dat rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Heerde om in te wonen?

Heerde is een rustig dorp met een gemiddelde score van 7,79 uit drie bewonersreviews. Bewoners waarderen de rust en de sociale controle, al is er weinig voorzieningen voor jongeren. De bevolking is relatief oud: 28% is 65 jaar of ouder. Er zijn veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, dus het is er niet druk.

Welke scholen zijn er in de buurt?

Binnen loopafstand vind je basisscholen zoals CBS Wereldwijs (619 m), Kristal Gereformeerde basisschool (693 m) en Basisschool De Spreng (824 m). Voor voortgezet onderwijs is er Chr. College de Noordgouw op 1,1 km. Er zijn in totaal 11 scholen binnen 5 km, dus voldoende keuze.

Hoe zit het met de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Je bent vooral aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, dus het OV is beperkt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 20% van de woningen label B, en 20% label A. Label B is beter dan gemiddeld, dus je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij oudere woningen met label D of lager.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Heerde?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan deze hoekwoning er één is. De gemiddelde vraagprijs is €551.333, met een mediaan van €585.000. Er worden maandelijks gemiddeld 11 woningen verkocht, met een gemiddelde verkooptijd van 56 dagen. De markt is dus redelijk actief.