Hoekwoning te koop: Zeelt 22, Wilnis

Zeelt 22

De Maricken-Veenzijde, De Ronde Venen

€ 825.000
Buurt De Maricken-Veenzijde, WilnisBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 184m²
184m² woonoppervlakte
Jumbo op 401m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Wilnis

Deze hoekwoning aan de Zeelt in Wilnis biedt met 184 m² woonoppervlak en een perceel van 452 m² veel ruimte voor een gezin. De woning uit 1984 staat in een rustige buurt en is te koop voor € 825.000. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Vergeleken met andere hoekwoningen in De Ronde Venen is de prijs marktconform voor een woning van deze omvang.

De buurt: de Maricken-Veenzijde

De buurt de Maricken-Veenzijde is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,88. Een bewoner zegt: "Woon er inmiddels iets van 7 jaar erg veilig niet veel criminaliteit behalve met oud en nieuw." Een ander noemt het een "Fijne en rustige buurt". De buurt telt ruim 4800 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont.

Leven in de straat

Om de hoek zit Jenaplan Basisschool Vlinderbos, op nog geen minuut lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo op 400 meter afstand, twee straten verder. Ook Albert Heijn en Boni zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. De gemeente De Ronde Venen biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 200 meter en een restaurant op 700 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vida makelaars og aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 4.484
Woonoppervlakte184m²
Perceeloppervlakte452m²
Bouwjaar1984
EnergielabelC
WijkWilnis

Locatie

Zeelt 22, Wilnis

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.6
Roy
24-04-2025
Goed en veilig leefgebied

Woon er inmiddels iets van 7 jaar erg veilig niet veel criminaliteit behalve met oud en nieuw.

8.1
J
05-11-2023
Leuke buurt

Fijne en rustige buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit De Maricken-Veenzijde

Inwoners4.835
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Molmlaan 2
401m
Albert Heijn
De Passage 26
1826m
Boni
De Lindeboom 25
1832m

Scholen

15 binnen 5 km

Jenaplan Basisschool Vlinderbos
Basisonderwijs · 184 leerlingen
65m
Kids College
Basisonderwijs · 122 leerlingen
131m
Openbare Basisschool Willespoort
Basisonderwijs · 243 leerlingen
376m

Veelgestelde vragen

Over Zeelt 22, Wilnis

Welk energielabel heeft Zeelt 22?

De woning aan Zeelt 22 in Wilnis heeft energielabel C.

Is € 825.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 184 m² woonoppervlak en een perceel van 452 m² is de prijs van € 825.000 marktconform voor een hoekwoning in deze regio. De woning is gebouwd in 1984 en verkeert in een goede staat. Het energielabel is niet bekend, dus de stookkosten zijn lastig in te schatten.

Hoe veilig is de buurt de Maricken-Veenzijde?

Bewoners geven de buurt een 7,88 en noemen het een veilig en rustig leefgebied. Er is weinig criminaliteit, behalve rond oud en nieuw. In totaal werden er 78 misdrijven geregistreerd in de buurt.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Jenaplan Basisschool Vlinderbos ligt op 65 meter, Kids College op 131 meter en Openbare Basisschool Willespoort op 376 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 2,9 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10 km afstand. Dat is ongeveer een kwartier met de auto of fiets. De buurt is verder goed bereikbaar via de weg.

Wat is de oppervlakte van het perceel?

Het perceel is 452 m² groot, wat ruim is voor een hoekwoning. Daarmee heb je een flinke tuin en voldoende buitenruimte.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Vida makelaars og heeft op de website alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe energiezuinig de woning is.

Vida makelaars og
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Vida makelaars og
vidamakelaars.nl
Bekijk
Vida makelaars og - Mijdrecht, Vinkeveen, Wilnis
huispedia.nl
Bekijk
Vida makelaars og - Wonen is leven!
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt De Maricken-Veenzijde

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appZeelt 22, Wilnis
Bekijk