Kamer te huur: Mouterij 45-311, Wageningen
HurenWageningenKamersMouterij 45-311

Mouterij 45-311

Benedenbuurt, Wageningen

€ 829 p.m.
Buurt Benedenbuurt, WageningenBekijk buurt
Kamer in een gedeelde woning
Geen zelfstandige woonruimte
Sociale huur via woningcorporatie
Inschrijving en wachttijd zijn meestal vereist
Aldi op 56m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een kamer in de Benedenbuurt

Deze kamer in Wageningen is onderdeel van een modern complex uit 2018. Met 22 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, maar complete woonruimte. De huurprijs van €829 per maand is aan de hoge kant voor een kamer, maar past bij de nieuwbouw en de centrale ligging. Bekijk ook andere kamers in Wageningen voor een idee van het aanbod.

De buurt: Benedenbuurt

De Benedenbuurt is een groene, rustige wijk met een mix van studenten en gezinnen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Tot heden geen gedoe gehad in de wijk, al mijn hele leven in vrede hier gewoond. Gezellige buurtgenoten en een groene omgeving." De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 2296 adressen per km². Meer over de buurt Benedenbuurt.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Aldi, die om de hoek zit op 56 meter. Ook de Albert Heijn is op loopafstand, twee straten verder. In de buurt vind je basisscholen zoals de Montessorischool Wageningen (op 5 minuten lopen) en de G.J. Van Den Brinkschool. De gemeente Wageningen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roommatch aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 829 p.m.
Prijs per m²€ 38 p.m.
Woonoppervlakte22m²
Perceeloppervlakte1885m²
Bouwjaar2018
BuurtBenedenbuurt
WijkBoven- en Benedenbuurt
GemeenteWageningen

Locatie

Mouterij 45-311, Wageningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Bart
30-04-2025
Fijne woonwijk

Tot heden geen gedoe gehad in de wijk, al mijn hele leven in vrede hier gewoond. Gezellige buurtgenoten en een groene omgeving.

Buurt statistieken

Gegevens uit Benedenbuurt

Inwoners2.590
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Benedenbuurt

Woningvoorraad1.168
Gem. WOZ-waarde€ 375.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Aldi
Churchillweg 92
56m
Albert Heijn
Nobelweg 2a
342m
Albert Heijn
Stadsbrink 375
523m

Scholen

27 binnen 5 km

Montessorischool Wageningen
Basisonderwijs · 269 leerlingen
315m
G J Van Den Brinkschool
Basisonderwijs · 240 leerlingen
396m
Basisschool De Bijenkorf
Basisonderwijs · 105 leerlingen
450m

Veelgestelde vragen

Over Mouterij 45-311, Wageningen

Is €829 per maand een eerlijke prijs voor deze kamer?

De huurprijs van €829 is hoger dan het gemiddelde voor een kamer in de buurt (€741), maar de woning is nieuwbouw uit 2018 en heeft een moderne uitstraling. In de Benedenbuurt ligt de gemiddelde huurprijs per m² voor huurwoningen op €15,77, terwijl deze kamer uitkomt op €37,68 per m². Dat is fors meer, maar kamers zijn doorgaans duurder per m² dan hele woningen.

Wat is de sfeer in de Benedenbuurt?

De Benedenbuurt wordt omschreven als een groene, rustige wijk. Een bewoner zegt: 'Gezellige buurtgenoten en een groene omgeving.' De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens (785) en een mix van leeftijden, met relatief veel 25- tot 45-jarigen. Het is een fijne plek om te wonen, zowel voor studenten als voor werkenden.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Aldi zit op slechts 56 meter, dus naast de deur. Ook de Albert Heijn is dichtbij, op 342 meter (ongeveer 5 minuten lopen). Daarnaast vind je een Lidl en Jumbo binnen een kilometer. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe is het openbaar vervoer vanuit deze woning?

Wel zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. Wageningen is een fietsvriendelijke stad, dus veel studenten en bewoners verplaatsen zich op de fiets.

Is deze kamer geschikt voor een student?

Ja, de kamer is onderdeel van een studentenwoningencomplex en wordt verhuurd via Roommatch, een platform voor studentenhuisvesting. Met 22 m² is het compact maar voldoende voor één persoon. De huur is wel aan de hoge kant voor een studentenbudget, maar de nieuwbouw en locatie kunnen dat rechtvaardigen.

Wat voor onderhoud kan ik verwachten?

De woning is gebouwd in 2018, dus het is nieuwbouw. Dat betekent dat het onderhoud minimaal is en alles nog in goede staat verkeert. Voor specifieke vragen kun je het beste contact opnemen met de verhuurder.

Roommatch
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.