Studio te koop: De Leigraaf 16, Westervoort
KopenWestervoortStudio'sDe Leigraaf 16

De Leigraaf 16

De Leigraaf-De Steenderens, Westervoort

€ 200.000
Buurt De Leigraaf-De Steenderens, WestervoortBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustige studio in Westervoort

Deze studio aan De Leigraaf 16 is een fijne, overzichtelijke woning in een rustige buurt. Met 42 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte plek die je helemaal naar eigen smaak kunt inrichten. De woning uit 1983 heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €200.000 is marktconform voor een studio in deze omgeving. Bekijk ook andere studios in Westervoort voor een idee van het aanbod.

De Leigraaf-De Steenderens

De buurt De Leigraaf-De Steenderens is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2000 inwoners en heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, veilige omgeving zien met weinig misdrijven.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar Dalton IKC Het Ravelijn, een basisschool om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo op loopafstand, en ook PLUS is twee straten verder. De gemeente Westervoort biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op twee minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Spitman Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 200.000
Prijs per m²€ 4.762
Woonoppervlakte42m²
Perceeloppervlakte1149m²
Bouwjaar1983
EnergielabelD
BuurtDe Leigraaf-De Steenderens
WijkWijk 00
GemeenteWestervoort

Locatie

De Leigraaf 16, Westervoort

Buurt statistieken

Gegevens uit De Leigraaf-De Steenderens

Inwoners2.090
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Broeklanden 8
537m
PLUS
Korte Griet 3-7
703m
Albert Heijn
Dorpsplein 6
1237m

Scholen

38 binnen 5 km

Dalton IKC Het Ravelijn
Basisonderwijs · 107 leerlingen
364m
IKC De Hoge Hoeve
Basisonderwijs · 363 leerlingen
684m
Sport IKC Het Startblok
Basisonderwijs · 267 leerlingen
749m

Veelgestelde vragen

Over De Leigraaf 16, Westervoort

Welk energielabel heeft De Leigraaf 16?

De woning aan De Leigraaf 16 in Westervoort heeft energielabel D.

Is €200.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €200.000 is marktconform voor een studio van 42 m² in Westervoort. De prijs per vierkante meter ligt rond de €4.762, wat gebruikelijk is voor deze wijk. Houd er rekening mee dat de uiteindelijke verkoopprijs kan afwijken, afhankelijk van de markt.

Wat is de ligging van deze studio ten opzichte van voorzieningen?

De studio ligt in een rustige buurt met goede voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 537 meter, en een basisschool (Dalton IKC Het Ravelijn) op 364 meter. Het dichtstbijzijnde park is op 200 meter. Het treinstation ligt op 2,1 km afstand.

Hoe is de buurt De Leigraaf-De Steenderens om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. Het aantal misdrijven is laag (26 in totaal), wat bijdraagt aan een veilig gevoel. De omgevingsadressendichtheid is 1266, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en je rekening kunt houden met normale stookkosten. Het is niet zo zuinig als een A-label, maar ook niet zo hoog als een G-label. Exacte bedragen zijn niet te geven, omdat die afhangen van je verbruik en de energieprijzen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Dalton IKC Het Ravelijn op 364 meter. Ook IKC De Hoge Hoeve (684 m) en Sport IKC Het Startblok (749 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 2,7 km afstand.