Tussenwoning te koop: Arke Noachstraat 11, Westervoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenWestervoortTussenwoningenArke Noachstraat 11

Arke Noachstraat 11

De Leigraaf-De Steenderens, Westervoort

€ 379.500
Buurt De Leigraaf-De Steenderens, WestervoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 130m²
130m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Arke Noachstraat in Westervoort ademt rust en ruimte. Met 130 m² woonoppervlak en een perceel van 142 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1983 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €379.500 is marktconform voor een tussenwoningen in Westervoort.

De Leigraaf-De Steenderens: een groene, gezinsvriendelijke buurt

De buurt De Leigraaf-De Steenderens is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar gezinnen en ouderen samenleven, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (26 misdrijven) en veel groen in de omgeving.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 5 minuten lopen of PLUS op 7 minuten. Ook Albert Heijn en Lidl zijn binnen een kwartier fietsen bereikbaar. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Dalton IKC Het Ravelijn (3 minuten lopen) en IKC De Hoge Hoeve (7 minuten lopen). De gemeente Westervoort biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor het hele gezin.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via GABA Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 379.500
Prijs per m²€ 2.919
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte142m²
Bouwjaar1983
EnergielabelB
BuurtDe Leigraaf-De Steenderens
WijkWijk 00
GemeenteWestervoort

Locatie

Arke Noachstraat 11, Westervoort

Buurt statistieken

Gegevens uit De Leigraaf-De Steenderens

Inwoners2.090
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Jumbo
Broeklanden 8
505m
PLUS
Korte Griet 3-7
661m
Albert Heijn
Dorpsplein 6
1232m

Scholen

38 binnen 5 km

Dalton IKC Het Ravelijn
Basisonderwijs · 107 leerlingen
320m
IKC De Hoge Hoeve
Basisonderwijs · 363 leerlingen
658m
Sport IKC Het Startblok
Basisonderwijs · 267 leerlingen
697m

Veelgestelde vragen

Over Arke Noachstraat 11, Westervoort

Welk energielabel heeft Arke Noachstraat 11?

De woning aan Arke Noachstraat 11 in Westervoort heeft energielabel B.

Is €379.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €379.500 is marktconform voor een tussenwoning van 130 m² met energielabel B in Westervoort. De woning heeft een perceel van 142 m² en is gebouwd in 1983. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt De Leigraaf-De Steenderens om in te wonen?

De Leigraaf-De Steenderens is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er veilig met slechts 26 misdrijven per jaar. De buurt is populair bij gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Dalton IKC Het Ravelijn (320 m) en IKC De Hoge Hoeve (658 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 2,7 km afstand.