Studio te koop: Franklinstraat 84B, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagStudio'sFranklinstraat 84B

Franklinstraat 84B

Koningsplein en omgeving, Den Haag

€ 299.500
Buurt Koningsplein en omgeving, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 289m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio met karakter

Deze studio aan de Franklinstraat in Den Haag combineert de charme van een 19e-eeuws pand met een compacte, stedelijke woonstijl. Met 43 m² woonoppervlak is het een knusse basis. De vraagprijs van €299.500 ligt 34% onder het buurtgemiddelde van €454.833, wat deze woning scherp geprijsd maakt vergeleken met andere studios in Den Haag.

Koningsplein e.o.

De buurt Koningsplein e.o. wordt door bewoners omschreven als een 'gezellige buurt' met 'goede sociale cohesie'. Een bewoner zegt: 'Fijne buurt om in te wonen. Supermarkten in overvloed. Leuke restaurants en cafeetjes. Maar ook rustig vooral in de avond.' De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge stedelingen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (289 m) of de Jumbo twee straten verder (450 m). Basisschool De Parachute is op loopafstand (ruim 400 m), en ook het voortgezet onderwijs is binnen tien minuten fietsen bereikbaar. De gemeente Den Haag biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen, van restaurants tot parken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Plink Garantiemakelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 6.965
Woonoppervlakte43m²
Perceeloppervlakte201m²
Bouwjaar1894
EnergielabelG
BuurtKoningsplein en omgeving
WijkRegentessekwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Franklinstraat 84B, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 7 bewoners

8.1
Sarah
27-10-2025
Gezellig

Vriendelijke buurt woon der al 10 jaar

8.4
Dewi vd Weerd
19-08-2025
Heel gezellige buurt met goede sociale cohesie

Leuke centraal gelegen buurt met goede voorzieningen. Zou iets groener mogen.

7.7
Shantie
13-08-2025
Fijne buurt om te wonen

Fijne buurt om in te wonen. Supermarkten in overvloed. Leuke restaurants en cafeetjes. Maar ook rustig vooral in de avond.

8.1
A.B
30-12-2024
In de Weimar is alles fijner

Vriendelijke behulpzame mensen

7.0
Levi kamerbeek
08-06-2024
Gezzelig

Tof

9.0
David Zonnenberg
20-11-2023
Ontzettend fijn gevoel

Hele fijne week met vriendelijke mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Koningsplein en omgeving

Inwoners7.660
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Koningsplein en omgeving

Woningvoorraad4.088
Gem. WOZ-waarde€ 398.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen61%

Supermarkten

81 binnen 5 km

Albert Heijn
Conradkade 67
289m
Albert Heijn
Weimarstraat 118
298m
Jumbo
Weimarstraat 180
450m

Scholen

4 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4104m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4804m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4918m

Veelgestelde vragen

Over Franklinstraat 84B, 'S-Gravenhage