Studio te koop: Hildebrandlaan 11, Haren (Gr)
Verkocht onder voorbehoud
KopenGroningenStudio'sHildebrandlaan 11

Hildebrandlaan 11

Haren-Zuidwest, Groningen

€ 189.000
Buurt Haren-Zuidwest, Haren (Gr)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ekoplaza op 386m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een rustige studio in Haren

Deze studio aan de Hildebrandlaan in Haren is een fijne, overzichtelijke woning voor wie graag zelfstandig woont. Met 41 m² woonoppervlak is het compact maar compleet. Het energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua isolatie. De vraagprijs van €189.000 is aan de lage kant vergeleken met andere studios in Groningen, al is het oppervlak kleiner dan gemiddeld in de buurt.

Haren-Zuidwest: groen en rustig

De buurt Haren-Zuidwest kenmerkt zich door veel groen en een rustige sfeer. Een bewoner zegt: "Voel me veilig als ik op straat loop!" en woont er met heel veel plezier. De buurt telt relatief veel 65-plussers, wat bijdraagt aan de kalme uitstraling. Met een stedelijkheidsgraad van 4 is het niet druk, maar wel voorzien van alle basisbehoeftes.

Dagelijkse leven in de straat

Voor je boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Basisscholen zoals Brederoschool en Groningse Schoolvereniging zijn op tien minuten lopen. De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Noordelijke Verhuurmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 189.000
Prijs per m²€ 4.610
Woonoppervlakte41m²
Perceeloppervlakte2490m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtHaren-Zuidwest
WijkHaren-West en omgeving
GemeenteGroningen

Locatie

Hildebrandlaan 11, Haren (Gr)

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Anja
30-01-2025
Woon hier met heel veel plezier, jammer dat ik nig steeds enkel glas heb!

Voel me veilig als ik op straat lopp!

Buurt statistieken

Gegevens uit Haren-Zuidwest

Inwoners3.880
Mannen45%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Haren-Zuidwest

Woningvoorraad1.911
Gem. WOZ-waarde€ 447.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Ekoplaza
De Brinken 16
386m
Jumbo
Kroonkampweg 10
464m
Albert Heijn
Kerkstraat 27
748m

Scholen

29 binnen 5 km

Kentalis Dr. J. de Graafschool
Speciaal onderwijs · 77 leerlingen
2228m
Brederoschool
Basisonderwijs · 473 leerlingen
2400m
Groningse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 857 leerlingen
2908m

Veelgestelde vragen

Over Hildebrandlaan 11, Haren (Gr)

Welk energielabel heeft Hildebrandlaan 11?

De woning aan Hildebrandlaan 11 in Haren (Gr) heeft energielabel C.

Is €189.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €189.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€801.250), maar dat komt doordat het een kleine studio is van 41 m². De gemiddelde prijs per m² in Haren-Zuidwest is €4.372, wat voor deze woning neerkomt op €4.610 per m², iets boven het buurtgemiddelde. De prijs is marktconform voor een studio in deze omgeving.

Hoe is de buurt Haren-Zuidwest om in te wonen?

Haren-Zuidwest is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners. Uit de enige beschikbare review blijkt dat een bewoner zich er veilig voelt en er met plezier woont. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, dus het is er niet druk. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Label C is gemiddeld voor woningen uit 1969. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar geen extreem hoge kosten. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label C, en 25% label A.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Ekoplaza op 386 meter, Jumbo op 464 meter, Albert Heijn op 748 meter en Aldi op 867 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Brederoschool (2,4 km) en Groningse Schoolvereniging (2,9 km). Het treinstation is op 2 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

Uit de buurtreview blijkt dat een bewoner zich veilig voelt op straat. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 78, wat relatief laag is voor een wijk met bijna 4.000 inwoners. De rustige, groene omgeving draagt bij aan een veilig gevoel.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Haren-Zuidwest stonden verkochte woningen gemiddeld 82 dagen te koop. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar niet extreem. Voor een studio kan de verkooptijd afwijken, afhankelijk van de vraag naar kleinere woningen in de buurt.