Studio te huur: Johan Van Der Keukenstraat 71A, Amsterdam
HurenAmsterdamStudio'sJohan Van Der Keukenstraat 71A

Johan Van Der Keukenstraat 71A

Joris Ivenspleinbuurt, Amsterdam

€ 1.235 p.m.
Buurt Joris Ivenspleinbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 62m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte op IJburg

Deze studio in de Joris Ivenspleinbuurt op IJburg is een lichte, moderne woning met energielabel A+. Het appartementencomplex uit 2018 biedt een comfortabele basis in een rustige, groene omgeving. Met een huurprijs van €1.235 is dit een scherpe optie vergeleken met andere studios in Amsterdam.

De buurt: Joris Ivenspleinbuurt

De buurt Joris Ivenspleinbuurt is een jonge, groene wijk met veel water en speelplekken. Het is er rustig, maar je bent zo op het levendige Steigereiland. De buurt telt veel gezinnen en jonge stellen, en de sfeer is ontspannen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Vomar, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn. Kinderen gaan naar Daltonschool Neptunus, op een paar minuten lopen. Ook de Montessorischool Steigereiland is dichtbij. Het Diemerpark is tien minuten fietsen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.235 p.m.
Prijs per m²€ 28 p.m.
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte1520m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA+
BuurtJoris Ivenspleinbuurt
WijkIJburg-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Johan Van Der Keukenstraat 71A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Joris Ivenspleinbuurt

Inwoners2.935
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Joris Ivenspleinbuurt

Woningvoorraad1.384
Gem. WOZ-waarde€ 486.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Vomar
IJburglaan 605
62m
Albert Heijn
IJburglaan 719
199m
Jumbo
Gruttoplein 9
1310m

Scholen

74 binnen 5 km

Daltonschool Neptunus
Basisonderwijs · 172 leerlingen
122m
De Zuiderzee
Basisonderwijs · 201 leerlingen
401m
Montessorischool Steigereiland
Basisonderwijs · 492 leerlingen
529m

Veelgestelde vragen

Over Johan Van Der Keukenstraat 71A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Johan Van Der Keukenstraat 71A?

De woning aan Johan Van Der Keukenstraat 71A in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €1.235 een realistische huurprijs voor deze studio?

Ja, de huurprijs van €1.235 ligt 33% onder het buurtgemiddelde van €1.844. De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €18,09, terwijl deze studio uitkomt op €28,07 per m². Dat is hoger dan gemiddeld, maar de woning is energiezuinig (label A+) en modern. De prijs is marktconform voor een studio van 44 m² in Amsterdam.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op IJburg, een eiland in Amsterdam. Het treinstation is 5,7 km verderop, dus je bent aangewezen op bus of tram. Er zijn goede verbindingen naar het centrum. De auto kun je kwijt in de buurt, maar parkeren is niet overal gratis. De omgevingsadressendichtheid is 1.943, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat voor soort buurt is de Joris Ivenspleinbuurt?

Het is een rustige, groene buurt met veel water en speelplekken. Er wonen veel gezinnen en jonge stellen. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0 en 34% van de huishoudens heeft kinderen. Het is een veilige buurt met 105 misdrijven per jaar, wat laag is voor Amsterdam.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Vomar zit op 62 meter, Albert Heijn op 199 meter. Ook zijn er basisscholen dichtbij: Daltonschool Neptunus op 122 meter en Montessorischool Steigereiland op 529 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het vasteland, op 1,7 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zullen laag zijn, zeker in vergelijking met oudere woningen. Het is een nieuwbouwappartement uit 2018 met goede isolatie en moderne installaties.

Hoe groot is de studio en wat is de indeling?

De studio heeft een woonoppervlak van 44 m². Het is een open indeling met een aparte badkamer en keuken. Het is geschikt voor een alleenstaande of een stel. De oppervlakte is 58% kleiner dan het buurtgemiddelde van 105 m², maar de indeling is efficiënt.