HurenAmsterdamTussenwoningenNicolaas Hennemanhof 13

Nicolaas Hennemanhof 13

Joris Ivenspleinbuurt, Amsterdam

€ 3.000 p.m.
Buurt Joris Ivenspleinbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 124m²
18% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 101m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning op IJburg

Deze tussenwoning aan het Nicolaas Hennemanhof 13 in Amsterdam is een verrassend ruim huis. Met 124 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. Het perceel is maar liefst 5638 m², wat uitzonderlijk is voor een tussenwoning. De woning uit 2007 is modern en onderhoudsarm. De huurprijs van €3.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en het energielabel. Kijk ook naar andere tussenwoningen in Amsterdam voor een vergelijking.

De Joris Ivenspleinbuurt

De woning ligt in de Joris Ivenspleinbuurt, een rustige buurt op IJburg. De buurt telt zo'n 2935 inwoners en is gemengd met veel gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend als kindvriendelijk. De buurt Joris Ivenspleinbuurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1943, wat het een stedelijk gebied maakt, maar toch groen en ruim.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (101 m) of de Vomar twee straten verder (272 m). Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Daltonschool Neptunus (273 m) en Willibrordschool (413 m). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar de buurt zelf is rustig en groen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.000 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte5638m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtJoris Ivenspleinbuurt
WijkIJburg-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Nicolaas Hennemanhof 13, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Joris Ivenspleinbuurt

Inwoners2.935
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Joris Ivenspleinbuurt

Woningvoorraad1.384
Gem. WOZ-waarde€ 486.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Albert Heijn
IJburglaan 719
101m
Vomar
IJburglaan 605
272m
Dekamarkt
Pampuslaan 45
1243m

Scholen

74 binnen 5 km

Daltonschool Neptunus
Basisonderwijs · 172 leerlingen
273m
Willibrordschool
Basisonderwijs · 342 leerlingen
413m
SBO Het Spectrum vestiging IJburg
Speciaal onderwijs · 40 leerlingen
597m

Veelgestelde vragen

Over Nicolaas Hennemanhof 13, Amsterdam

Welk energielabel heeft Nicolaas Hennemanhof 13?

De woning aan Nicolaas Hennemanhof 13 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €3.000 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs van €3.000 ligt 63% boven het buurtgemiddelde van €1.844. De woning is echter groter dan gemiddeld (124 m² versus 105 m²) en heeft energielabel A, wat de hogere prijs deels verklaart. In de buurt worden huurwoningen gemiddeld voor €18,09 per m² verhuurd; deze woning komt uit op €24,19 per m². Het is een ruime, moderne woning met een uitzonderlijk groot perceel.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op IJburg, een eiland in Amsterdam. Het treinstation is 5,7 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of het openbaar vervoer. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1943, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat voor soort buurt is de Joris Ivenspleinbuurt?

De Joris Ivenspleinbuurt is een rustige, groene buurt op IJburg met veel gezinnen. Van de 2935 inwoners is 16% kind (0-15 jaar) en 37% tussen 25-45 jaar. Er zijn 475 huishoudens met kinderen. De buurt heeft een laag percentage eengezinswoningen (14%) en 29% koopwoningen. Het is een veilige buurt met 105 misdrijven per jaar.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten en scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 101 m, gevolgd door Vomar op 272 m. Voor het basisonderwijs zijn Daltonschool Neptunus (273 m) en Willibrordschool (413 m) dichtbij. Ook is er een kinderdagverblijf op 200 m.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label is het best haalbare na A++++. Je kunt dus lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen niet bekend. Het label draagt bij aan het wooncomfort en de lagere maandlasten.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 5638 m², wat uitzonderlijk groot is voor een tussenwoning. Dit biedt veel mogelijkheden voor een tuin, speelruimte of zelfs een moestuin. De exacte indeling is niet bekend, maar het is een uniek kenmerk van deze woning.