Studio te huur: Joris Nempestraat 29, Breda
HurenBredaStudio'sJoris Nempestraat 29

Joris Nempestraat 29

Geeren-noord, Breda

€ 553 p.m.
Buurt Geeren-noord, BredaBekijk buurt
Sociale huur via woningcorporatie
Inschrijving en wachttijd zijn meestal vereist
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 91 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 22 dagen
AI-samenvatting

Rustige studio in Geeren-noord

Deze studio van 39 m² in Geeren-noord is een fijne, betaalbare plek in Breda. Het energielabel A betekent dat je niet veel kwijt bent aan stookkosten. De huurprijs van €553 is scherp, zeker vergeleken met andere studios in Breda in de buurt.

Buurt Geeren-noord

Geeren-noord is een gemengde buurt met veel groen en een winkelcentrum om de hoek. Een bewoner zegt: "We wonen hier al 45 jaar en nog nooit geen problemen. Iedereen groet elkaar." Een ander noemt het "heerlijk wonen, nooit ergens last van." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt Geeren-noord heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Jumbo. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool het Noorderlicht zit om de hoek, en kinderdagverblijven zijn ook dichtbij. De gemeente Breda biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 553 p.m.
Prijs per m²€ 14 p.m.
Woonoppervlakte39m²
Perceeloppervlakte8160m²
Bouwjaar1969
EnergielabelA
BuurtGeeren-noord
WijkBreda noord
GemeenteBreda

Locatie

Joris Nempestraat 29, Breda

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

6.0
mjc bastiaanse
21-07-2025
woon hier veel oudere mensen maar woon fijn tegenover het winkelcentrum

ja vind hem wat achteruit gaan woon hier al 26 jaar alles woon door elkaar en dat botst soms wel ik heb nergens last van bemoei me ook met niemand groet iedereen en ga weer naar binnen pas geleden hebben ze nog de poorten ingetrapt en de schuurtjes want ik woon beneden in gekeken bij mij stond alleen rotzooi ik denk dat ze elektriche fietsen zochten nou ik heb nog geen step dus dikke pech nee de buurt ga achteruit jammer want ik vind het fijn wonen hier aleen er is geen gezelligheid meer om 6 uur zie je geen kip meer buiten zit in mn tuin en zie gewoon niemand lopen op de galerijen want daar kijk ik op ben geboren in een volksbuurt daar was alles anders we stonden voor elkaar klaar en op zn tyd koffie drinken met elkaar en lekker roddelen hahahahah hier is dat niet vind ik jammer groendijplein is ook moeilijk te bereiken voor bezorging ook zo prut moet dan naar een afhaalpunt heb geen auto moet je weer mensen lastig vallen om met me mee te rijden echt irritant vroeger was dit een 55plus flat nu niet meer alles door elkaar

8.6
Hennie muller
14-01-2025
We wonen hier al 45 jaar en nog nooit geen problemen

Iedereen groet elkaar Nederlanders en buitenlanders

7.9
Muller
22-12-2024
Nooit ergens last van t is heerlijk wonen

Nergens geen last van

Buurt statistieken

Gegevens uit Geeren-noord

Inwoners2.685
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Geeren-noord

Woningvoorraad1.213
Gem. WOZ-waarde€ 245.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Jumbo
Moerwijk 23
288m
Aldi
Brusselstraat 10-12
460m
Albert Heijn
Moerwijk 2
471m

Scholen

59 binnen 5 km

Basisschool het Noorderlicht
Basisonderwijs · 187 leerlingen
225m
Kbs John F. Kennedy
Basisonderwijs · 273 leerlingen
676m
Kindcentrum De Wisselaar
Basisonderwijs · 132 leerlingen
864m

Veelgestelde vragen

Over Joris Nempestraat 29, Breda

Welk energielabel heeft Joris Nempestraat 29?

De woning aan Joris Nempestraat 29 in Breda heeft energielabel A.

Is €553 per maand een eerlijke prijs voor deze studio?

Ja, de prijs is marktconform. In de buurt ligt de gemiddelde huurprijs voor een woning rond €620, maar die zijn gemiddeld 130 m². Deze studio is 39 m², dus de prijs per m² is €14,18, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €4,77 per m². Toch is het een scherpe prijs voor een studio met energielabel A.

Hoe is de buurt Geeren-noord om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,5. Ze waarderen de rust en het groen, al merkt een bewoner op dat de gezelligheid minder is dan vroeger. Er wonen veel ouderen en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen. Het winkelcentrum is dichtbij en er zijn voldoende voorzieningen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Jumbo zit op 288 meter, de Aldi op 460 meter en de Albert Heijn op 471 meter. Ook is er een SPAR express op 1,2 km.

Hoe zit het met scholen in de omgeving?

Basisschool het Noorderlicht is op 225 meter, Kbs John F. Kennedy op 676 meter en Kindcentrum De Wisselaar op 864 meter. Voor voortgezet onderwijs is Newmancollege op 993 meter.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 3,5 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten.

www.klikvoorwonen.nl
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk