Studio te koop: Meentwal 3H, Nieuwegein
Verkocht onder voorbehoud
KopenNieuwegeinStudio'sMeentwal 3H

Meentwal 3H

Merwestein, Nieuwegein

€ 269.000
Buurt Merwestein, NieuwegeinBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nettorama op 424m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een lichte studio in Merwestein

Deze studio aan de Meentwal 3H in Nieuwegein is een fijne, lichte plek. Met 38 m² woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige woning. De prijs van €269.000 is marktconform voor een studios in Nieuwegein in deze buurt.

Merwestein

Merwestein is een rustige buurt met veel groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Leuke buurt, bouw nieuw zwembad de Merwestein." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, wat het een levendige mix geeft.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Nettorama, om de hoek op 424 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo twee straten verder. Kinderen gaan naar basisschool De Schouw, tien minuten lopen, of naar het Cals College Nieuwegein, dat naast de deur ligt. De gemeente Nieuwegein biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Punt Makelaars Utrecht op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 269.000
Prijs per m²€ 7.079
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte1160m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA
BuurtMerwestein
WijkMerwestein
GemeenteNieuwegein

Locatie

Meentwal 3H, Nieuwegein

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Petra
10-07-2025
Leuke

Leuke buurt,bouw nieuw zwembad de merwestein

Buurt statistieken

Gegevens uit Merwestein

Inwoners1.630
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Merwestein

Woningvoorraad1.003
Gem. WOZ-waarde€ 263.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Nettorama
Hildo Kropstraat 1
424m
Jumbo
Laag Raadstede 1
538m
Dirk
Markt 54
742m

Scholen

62 binnen 5 km

Cals College Nieuwegein
Voortgezet onderwijs · 2111 leerlingen
106m
Oosterlicht College
Voortgezet onderwijs · 1706 leerlingen
445m
De Schouw
Basisonderwijs · 363 leerlingen
847m

Veelgestelde vragen

Over Meentwal 3H, Nieuwegein

Welk energielabel heeft Meentwal 3H?

De woning aan Meentwal 3H in Nieuwegein heeft energielabel A.

Is €269.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de vraagprijs van €269.000 is marktconform. In de buurt Merwestein ligt de gemiddelde verkoopprijs van koopwoningen rond de €300.000, maar die zijn gemiddeld 35 m². Deze studio is 38 m², dus de prijs per m² is lager dan het buurtgemiddelde van €8.571 per m².

Hoe zit het met de energiekosten bij label A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. In de buurt hebben alle koopwoningen label A, dus dit is gebruikelijk voor woningen uit deze periode.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een studio, een zelfstandige woning met één open ruimte voor woonkamer, slaapkamer en keuken. De woning heeft 38 m² woonoppervlak, bouwjaar 1990, en is geschikt voor eenpersoonshuishoudens of stellen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 8,1 km afstand, dus niet direct om de hoek. Voor busverbindingen zijn geen specifieke gegevens beschikbaar, maar Nieuwegein heeft een goed OV-netwerk. De auto is waarschijnlijk handig voor woon-werkverkeer.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, zoals Nettorama (424 m) en Jumbo (538 m). Ook zijn er scholen, waaronder het Cals College (106 m) en basisschool De Schouw (847 m). Een park of plantsoen is op 400 meter.

Hoe veilig is de buurt Merwestein?

In de buurt zijn 93 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te duiden. De buurt oogt rustig en groen, en bewoners geven een gemiddelde score van 7,75.

Punt Makelaars Utrecht
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.