Studio te koop: Paulus Potterstraat 185D, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagStudio'sPaulus Potterstraat 185D

Paulus Potterstraat 185D

Schildersbuurt-Noord, Den Haag

€ 150.000
Buurt Schildersbuurt-Noord, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in de Schildersbuurt-Noord

Deze studio aan de Paulus Potterstraat is een compacte woning in een levendige Haagse buurt. Met 19 m² woonoppervlak is het een functionele basis. Het energielabel E betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €150.000 is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde, wat deze woning scherp geprijsd maakt vergeleken met andere studios in Den Haag.

Schildersbuurt-Noord

De buurt Schildersbuurt-Noord is dichtbevolkt met een mix van bewoners. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gevarieerde bevolking zien met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt heeft een stedelijk karakter met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de Albert Heijn om de hoek (551 m) of de Jumbo twee straten verder (643 m). Voor schoolgaande kinderen is basisschool De Parachute op loopafstand (2625 m). Ook het voortgezet onderwijs is bereikbaar, zoals het Sint-Maartenscollege op 3444 m. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Elzenaar NVM Makelaars Centrum op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 150.000
Prijs per m²€ 7.895
Woonoppervlakte19m²
Perceeloppervlakte389m²
Bouwjaar1959
EnergielabelE
BuurtSchildersbuurt-Noord
WijkSchildersbuurt
GemeenteDen Haag

Locatie

Paulus Potterstraat 185D, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Schildersbuurt-Noord

Inwoners9.665
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Schildersbuurt-Noord

Woningvoorraad4.259
Gem. WOZ-waarde€ 237.000
Koopwoningen15%
Huurwoningen85%

Supermarkten

93 binnen 5 km

Albert Heijn
Grote Marktstraat 5 -7
551m
SPAR express
Laan 5-7
553m
Jumbo
Grote Marktstraat 24
643m

Scholen

15 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2625m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3198m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
3391m

Veelgestelde vragen

Over Paulus Potterstraat 185D, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Paulus Potterstraat 185D?

De woning aan Paulus Potterstraat 185D in 'S-Gravenhage heeft energielabel E.

Is €150.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de vraagprijs van €150.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €389.500 voor koopwoningen. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.472, terwijl deze studio 19 m² heeft. De lage prijs past bij het kleine oppervlak en het energielabel E. Het is een van de goedkoopste koopwoningen in de buurt.

Wat betekent energielabel E voor mijn energiekosten?

Energielabel E is onzuinig. De woning heeft waarschijnlijk slechte isolatie en geen dubbel glas. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label B en 40% label C, dus deze studio steekt daar ongunstig bij af.