Studio te koop: Stadsbrink 1K327, Wageningen
KopenWageningenStudio'sStadsbrink 1K327

Stadsbrink 1K327

De Buurt-Oost, Wageningen

€ 225.000
Buurt De Buurt-Oost, WageningenBekijk buurt
Lidl op 62m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio in een rustige buurt

Deze studio aan de Stadsbrink in Wageningen is een fijne plek voor wie zelfstandig wil wonen. Met 39 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar functioneel. Het appartement uit 1992 is onderdeel van een kleinschalig complex. De vraagprijs van €225.000 is marktconform voor een studio in deze stad. Bekijk ook andere studios in Wageningen.

De Buurt-Oost

De studio ligt in buurt De Buurt-Oost, een wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Op basis van één beoordeling wordt de buurt als sociaal en vriendelijk ervaren. Een bewoner zegt: "Mensen helpen elkaar en staan voor elkaar klaar, sociaal." Wel wordt er opgemerkt dat er soms grofvuil in steegjes wordt achtergelaten. De buurt heeft een stedelijk karakter met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Lidl, die om de hoek zit op 62 meter. Ook de Albert Heijn is op loopafstand, twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Basisschool De Bijenkorf op 294 meter en G J Van Den Brinkschool op 442 meter. De gemeente Wageningen biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Barten Tiemessen NVM Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 5.769
Woonoppervlakte39m²
Perceeloppervlakte1840m²
Bouwjaar1992
BuurtDe Buurt-Oost
WijkDe Buurt
GemeenteWageningen

Locatie

Stadsbrink 1K327, Wageningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Fada
18-09-2024
Vriendelijke sociale buurt

Mensen helpen elkaar en staan voor elkaar klaar, sociaal. Bushaltes en busstation in de buurt, diverse winkels en scholen in de buurt. Er wordt helaas wel regelmatig grofvuil, puin en andere troep achtergelaten in steegjes. Ook het gemeentelijk onderhoud van groen laat te wensen over.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Buurt-Oost

Inwoners2.620
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Lidl
Stadsbrink 4-10
62m
Albert Heijn
Stadsbrink 375
174m
Aldi
Churchillweg 92
712m

Scholen

27 binnen 5 km

Basisschool De Bijenkorf
Basisonderwijs · 105 leerlingen
294m
G J Van Den Brinkschool
Basisonderwijs · 240 leerlingen
442m
SBO De Dijk
Speciaal onderwijs · 90 leerlingen
660m

Veelgestelde vragen

Over Stadsbrink 1K327, Wageningen

Is €225.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €225.000 voor een studio van 39 m² in Wageningen is marktconform. Het is een compacte woning in een rustige buurt met goede voorzieningen om de hoek. Of het een goede deal is, hangt af van je persoonlijke situatie, maar de prijs ligt in lijn met vergelijkbare aanbiedingen in de stad.

Hoe is de buurt De Buurt-Oost om in te wonen?

De Buurt-Oost is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens. Bewoners ervaren de buurt als sociaal en vriendelijk, waar mensen elkaar helpen. Wel wordt er soms grofvuil achtergelaten in steegjes. De buurt heeft een hoge dichtheid aan voorzieningen, zoals winkels en scholen op loopafstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Lidl ligt op slechts 62 meter, de Albert Heijn op 174 meter. Ook Aldi en Hoogvliet zijn binnen een kwartier lopen te bereiken. Je hoeft dus niet ver voor je dagelijkse boodschappen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7 kilometer afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de bus of fiets ben je er in ongeveer 20 minuten. Wageningen heeft goede busverbindingen naar omliggende steden.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een studio uit 1992?

Oudere woningen kunnen soms extra onderhoud vergen, maar dit is per geval verschillend.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand. Basisschool De Bijenkorf ligt op 294 meter en G J Van Den Brinkschool op 442 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs in de buurt. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, ongeveer 1,1 kilometer.