Studio te koop: Stadsring 29D, Amersfoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmersfoortStudio'sStadsring 29D

Stadsring 29D

Stadhuisplein, Amersfoort

€ 335.000
Buurt Stadhuisplein, AmersfoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 263m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

In hartje Amersfoort

Deze studio aan de Stadsring is een fijne, lichte plek midden in de stad. Met 44 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €335.000 is marktconform voor een studio in deze buurt, zeker vergeleken met andere studios in Amersfoort.

Buurt Stadhuisplein

De buurt Stadhuisplein is het kloppende centrum van Amersfoort. Het is er levendig, met veel horeca en winkels op loopafstand. De meeste woningen zijn appartementen, en de buurt telt veel eenpersoonshuishoudens. Het is een plek waar je midden in de actie zit.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (263 meter) of bij de Coop (284 meter). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Sint Joris (424 meter) en Prins Willem Alexanderschool (761 meter) dichtbij. Het station is op tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via IB Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 november 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 335.000
Prijs per m²€ 7.614
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte1645m²
Bouwjaar1982
EnergielabelA
BuurtStadhuisplein
WijkStadskern
GemeenteAmersfoort

Locatie

Stadsring 29D, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadhuisplein

Inwoners805
Mannen51%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadhuisplein

Woningvoorraad320
Gem. WOZ-waarde€ 302.000
Koopwoningen9%
Huurwoningen91%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Albert Heijn
Eemplein 65
263m
Coop
Hellestraat 25
284m
Dirk
Groningerstraat 166
369m

Scholen

86 binnen 5 km

Basisschool Sint Joris
Basisonderwijs · 195 leerlingen
424m
Prins Willem Alexanderschool, locatie Beekenstein
Basisonderwijs · 201 leerlingen
761m
Michaelschool, Speciaal Basis Onderwijs
Speciaal onderwijs · 143 leerlingen
763m

Veelgestelde vragen

Over Stadsring 29D, Amersfoort

Welk energielabel heeft Stadsring 29D?

De woning aan Stadsring 29D in Amersfoort heeft energielabel A.

Is €335.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs is marktconform. In de buurt Stadhuisplein ligt de gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen rond de €350.000, en de gemiddelde prijs per vierkante meter is €6.531. Deze studio van 44 m² komt met €335.000 uit op ongeveer €7.614 per m², wat iets boven het gemiddelde ligt, maar energielabel A en de centrale ligging rechtvaardigen dat.

Hoe hoog zijn de maandelijkse lasten voor deze studio?

De maandelijkse lasten hangen af van je hypotheek en eventuele VvE-bijdrage. Het energielabel A is zeer zuinig, dus je stookkosten vallen mee. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder je persoonlijke situatie, maar je kunt bij de makelaar informeren naar de VvE-bijdrage.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een studio, een zelfstandige woning met één open ruimte voor woonkamer, slaapkamer en keuken. De woning heeft 44 m² woonoppervlak en is gebouwd in 1982. Het energielabel is A, wat duidt op een goede isolatie en lage energiekosten.

Hoe is de buurt Stadhuisplein om in te wonen?

Stadhuisplein is het centrum van Amersfoort, met veel winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Het is er levendig en stedelijk. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de data wordt geen parkeergelegenheid genoemd. In het centrum van Amersfoort is parkeren vaak betaald of via een vergunning.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Amersfoort ligt op 1,3 kilometer afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar te voet of met de fiets.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn Albert Heijn (263 meter), Coop (284 meter), Dirk (369 meter) en Aldi (369 meter). Je kunt dus makkelijk dagelijkse boodschappen doen.