Studio te koop: Van Uvenweg 7II, Wageningen
KopenWageningenStudio'sVan Uvenweg 7II

Van Uvenweg 7II

Boomgaarden, Wageningen

€ 224.900
Buurt Boomgaarden, WageningenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in een rustige buurt

Deze studio aan de Van Uvenweg in Wageningen is een fijne, compacte woning voor wie zelfstandig wil wonen. Het appartement uit 1960 heeft een woonkamer met open keuken en een aparte slaapkamer. Met energielabel E zijn de stookkosten naar verwachting hoger dan bij een zuiniger label. De vraagprijs van €224.900 is marktconform voor een studio in Wageningen. Bekijk ook andere studios in Wageningen.

Buurt Boomgaarden

De studio ligt in de buurt Boomgaarden, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 910 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de straat is het overdag rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, op vijf minuten lopen. Ook Lidl en Albert Heijn zijn om de hoek. Basisschool De Bijenkorf en Vrijeschool De Zwaneridder zijn op loopafstand. De gemeente Wageningen biedt een fijne mix van stad en natuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ernst Kleijn Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 224.900
Prijs per m²€ 6.078
Woonoppervlakte37m²
Perceeloppervlakte1706m²
Bouwjaar1960
EnergielabelE
BuurtBoomgaarden
WijkDe Weiden en Boomgaarden
GemeenteWageningen

Locatie

Van Uvenweg 7II, Wageningen

Buurt statistieken

Gegevens uit Boomgaarden

Inwoners910
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Hoogvliet
De Arc 3
523m
Lidl
Stadsbrink 4-10
629m
Albert Heijn
Stadsbrink 375
754m

Scholen

26 binnen 5 km

SBO De Dijk
Speciaal onderwijs · 90 leerlingen
69m
Vrijeschool De Zwaneridder
Basisonderwijs · 184 leerlingen
562m
Basisschool De Bijenkorf
Basisonderwijs · 105 leerlingen
717m

Veelgestelde vragen

Over Van Uvenweg 7II, Wageningen

Welk energielabel heeft Van Uvenweg 7II?

De woning aan Van Uvenweg 7II in Wageningen heeft energielabel E.

Is €224.900 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €224.900 is marktconform voor een studio van 37 m² in Wageningen. De prijs per vierkante meter ligt rond de €6.078, wat gebruikelijk is voor deze wijk. Houd wel rekening met energielabel E, wat hogere stookkosten betekent.

Hoe is de bereikbaarheid van deze studio?

De studio ligt in een rustige buurt in Wageningen. Het treinstation ligt op 7,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3147 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor onderhoud kan ik verwachten bij een bouwjaar uit 1960?

Een woning uit 1960 kan verouderde installaties hebben, zoals de cv-ketel, leidingen en isolatie. Het energielabel E wijst op matige isolatie.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de Van Uvenweg?

In de buurt Boomgaarden is parkeren meestal op straat. Of er een parkeervergunning nodig is, hangt af van het gemeentelijk beleid. Het is aan te raden om bij de gemeente Wageningen te informeren naar de parkeersituatie.

Hoeveel bedraagt de VvE-bijdrage?

Bij een appartement in een complex uit 1960 is er vaak een VvE. Vraag de makelaar naar de hoogte van de maandelijkse bijdrage en wat deze dekt, zoals onderhoud aan het gebouw en verzekeringen.

Wat is de sfeer in de buurt Boomgaarden?

Boomgaarden is een rustige, groene wijk met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend als veilig en kindvriendelijk. Het park of plantsoen is op 0,4 km afstand, ideaal om te wandelen.

Ernst Kleijn Makelaardij