Studio te koop: Vondelstraat 72, Doetinchem
Verkocht onder voorbehoud
KopenDoetinchemStudio'sVondelstraat 72

Vondelstraat 72

Schrijvers en dichtersbuurt, Doetinchem

€ 139.500
Buurt Schrijvers en dichtersbuurt, DoetinchemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 396m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in de Schrijvers en dichtersbuurt

Deze studio aan de Vondelstraat is een rustige plek in Doetinchem. Met 29 m² woonoppervlak is het compact, maar slim ingedeeld. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €139.500 is aan de hoge kant voor een studio, maar past bij de huidige markt. Bekijk ook andere studios in Doetinchem voor vergelijking.

De buurt

De Schrijvers en dichtersbuurt is een rustige wijk met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt Schrijvers en dichtersbuurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt oogt verzorgd en groen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool IKC Het Noorderlicht, twee straten verder. Het Ludger College en Rietveld Lyceum zijn vlakbij voor voortgezet onderwijs. De gemeente Doetinchem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vredegoor Lanting Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 139.500
Prijs per m²€ 4.810
Woonoppervlakte29m²
Perceeloppervlakte2918m²
Bouwjaar1964
EnergielabelE
BuurtSchrijvers en dichtersbuurt
WijkOverstegen
GemeenteDoetinchem

Locatie

Vondelstraat 72, Doetinchem

Buurt statistieken

Gegevens uit Schrijvers en dichtersbuurt

Inwoners1.280
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Schrijvers en dichtersbuurt

Woningvoorraad789
Gem. WOZ-waarde€ 195.000
Koopwoningen35%
Huurwoningen65%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
J.F. Kennedylaan 62
396m
Albert Heijn
Rozengaardseweg 18A
502m
Lidl
Doctor Huber Noodtstraat 93
553m

Scholen

38 binnen 5 km

Ludger College
Voortgezet onderwijs · 534 leerlingen
134m
Kentalis DoetinTaal
Speciaal onderwijs · 86 leerlingen
140m
Rietveld Lyceum
Voortgezet onderwijs · 192 leerlingen
157m

Veelgestelde vragen

Over Vondelstraat 72, Doetinchem

Welk energielabel heeft Vondelstraat 72?

De woning aan Vondelstraat 72 in Doetinchem heeft energielabel E.

Is €139.500 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €139.500 is aan de hoge kant voor een studio van 29 m² in Doetinchem. In de buurt zijn recent vier koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €237.007, maar die zijn waarschijnlijk groter. Het energielabel E kan de maandlasten verhogen, dus het is goed om dat mee te wegen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Doetinchem ligt op 2,5 km afstand, dus op loopafstand is het niet. Met de fiets ben je er in ongeveer 10 minuten.

Wat voor onderhoud heeft een studio uit 1964?

Het bouwjaar 1964 betekent dat de woning mogelijk oudere installaties heeft, zoals leidingen en elektra. Het energielabel E duidt op matige isolatie.