Hoekwoning te koop: Abdijenlaan 30, 'S-Hertogenbosch
KopenDen BoschHoekwoningenAbdijenlaan 30

Abdijenlaan 30

Abdijenbuurt, Den Bosch

€ 850.000
Buurt Abdijenbuurt, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 209m²
209m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in de Abdijenbuurt

Deze hoekwoning aan de Abdijenlaan 30 is een echte blikvanger. Met 209 m² woonoppervlak en een perceel van 352 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De woning uit 1982 is in de loop der jaren flink verduurzaamd. Met een vraagprijs van €850.000 is dit een forse investering, maar voor een woning van deze omvang en kwaliteit is dat marktconform. Bekijk ook andere hoekwoningen in Den Bosch om te vergelijken.

De Abdijenbuurt: rustig en groen

De buurt Abdijenbuurt is een rustige wijk in Den Bosch. Er wonen zo'n 1.110 mensen, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een dorps karakter, met veel groen en water in de omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 5 minuten lopen, of de Jumbo iets verderop. Ook is er een PLUS op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals ATO-kindcentrum De Hoven en Kindcentrum 't Ven, beide op een paar minuten fietsen. De gemeente Den Bosch biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via NL WONEN op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 4.067
Woonoppervlakte209m²
Perceeloppervlakte352m²
Bouwjaar1982
EnergielabelA+++
BuurtAbdijenbuurt
WijkMaaspoort
GemeenteDen Bosch

Locatie

Abdijenlaan 30, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Abdijenbuurt

Inwoners1.110
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Abdijenbuurt

Woningvoorraad504
Gem. WOZ-waarde€ 377.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen32%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
Lokerenpassage 25
533m
Jumbo
Lokerenpassage 138
633m
PLUS
Brink 5
1085m

Scholen

17 binnen 5 km

Rodenborch-College
Voortgezet onderwijs · 2280 leerlingen
2561m
ATO-kindcentrum De Hoven
Basisonderwijs · 433 leerlingen
2656m
Kindcentrum 't Ven
Basisonderwijs · 215 leerlingen
2762m

Veelgestelde vragen

Over Abdijenlaan 30, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Abdijenlaan 30?

De woning aan Abdijenlaan 30 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel A+++.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt van €439.000. Maar deze woning is met 209 m² en een perceel van 352 m² veel groter dan de gemiddelde woning in de Abdijenbuurt. Het energielabel A+++ en de hoekwoning-status maken het een uniek object. Of de prijs realistisch is, hangt af van de specifieke kenmerken en de markt.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best mogelijke label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een hoge isolatiewaarde. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.