Tussenwoning te koop: Abel Tasmanlaan 28, Gouda
KopenGoudaTussenwoningenAbel Tasmanlaan 28

Abel Tasmanlaan 28

Windrooskwartier en Heesterbuurt, Gouda

€ 795.000
Buurt Windrooskwartier en Heesterbuurt, GoudaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 203m²
49% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 468m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Ruime tussenwoning in het Windrooskwartier

Deze tussenwoning aan de Abel Tasmanlaan 28 in Gouda is een echte verrassing. Met 203 m² woonoppervlak en een perceel van 253 m² biedt het veel ruimte, zowel binnen als buiten. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de zuinige uitrusting. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Gouda, dan zie je dat dit een flink formaat is.

Buurt Windrooskwartier en Heesterbuurt

De buurt Windrooskwartier en Heesterbuurt is een rustige, groene wijk in Gouda. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een gemengde buurt met veel gezinnen en een doorsnee inkomensniveau. De buurt Windrooskwartier en Heesterbuurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het vrij stedelijk is, maar met voldoende groen in de buurt.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek zit op 468 meter. Ook een andere PLUS en een SPAR express zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals de Protestants Christelijke Basisschool Livingstone op 324 meter en Basisschool De Ridderslag op 396 meter. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Scholengroep Driestar Wartburg op 358 meter. De gemeente Gouda biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Viavesta Woningmakelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 3.916
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte253m²
Bouwjaar1974
EnergielabelA
BuurtWindrooskwartier en Heesterbuurt
WijkBloemendaal
GemeenteGouda

Locatie

Abel Tasmanlaan 28, Gouda

Buurt statistieken

Gegevens uit Windrooskwartier en Heesterbuurt

Inwoners3.655
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Windrooskwartier en Heesterbuurt

Woningvoorraad1.486
Gem. WOZ-waarde€ 350.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

29 binnen 5 km

PLUS
Thorbeckelaan 1
468m
PLUS
Vuurdoornlaan 10
486m
SPAR express
Albert Plesmanplein 18
744m

Scholen

64 binnen 5 km

SBO Het Avontuur
Speciaal onderwijs · 120 leerlingen
317m
Protestants Christelijke Basisschool Livingstone
Basisonderwijs · 295 leerlingen
324m
Scholengroep Driestar Wartburg, DC Gouda PrO vmbo
Voortgezet onderwijs · 651 leerlingen
358m

Veelgestelde vragen

Over Abel Tasmanlaan 28, Gouda

Welk energielabel heeft Abel Tasmanlaan 28?

De woning aan Abel Tasmanlaan 28 in Gouda heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €795.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 41% boven het buurtgemiddelde van €563.056, maar dat komt doordat deze woning met 203 m² veel groter is dan gemiddeld (136 m²). De prijs per vierkante meter is met €3.916 iets lager dan het buurtgemiddelde van €3.980. Het is dus een forse woning, maar de prijs per m² is marktconform.

Hoe is de buurt Windrooskwartier en Heesterbuurt?

Het is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (77%). De buurt heeft een gemengde bevolking: veel gezinnen, maar ook ouderen. Het aantal misdrijven is met 108 per jaar relatief laag voor een stedelijke omgeving. De omgevingsadressendichtheid is 2.399, wat duidt op een vrij stedelijk gebied.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Gouda ligt op 1,9 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde PLUS zit op 468 meter, een andere PLUS op 486 meter, en een SPAR express op 744 meter. Ook een Hoogvliet is op 973 meter te vinden.

Hoe is het energielabel A van deze woning?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten. In de buurt heeft slechts 10% van de woningen label A of beter, dus dit is een pluspunt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is de Protestants Christelijke Basisschool Livingstone op 324 meter. Ook is er speciaal basisonderwijs (SBO Het Avontuur) op 317 meter en voortgezet onderwijs op 358 meter.

Bij Viavesta Woningmakelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar