Tussenwoning te koop: Acacialaan 14, Loosdrecht
Onder bod
KopenWijdemerenTussenwoningenAcacialaan 14

Acacialaan 14

Nieuw-Loosdrechtsedijk, Wijdemeren

€ 540.000
Buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk, LoosdrechtBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Jumbo op 274m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Loosdrecht

Deze tussenwoning aan de Acacialaan in Loosdrecht ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke tuin en een praktische indeling. Met 116 m² woonoppervlak en een perceel van 192 m² is er ruimte genoeg voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €540.000 is marktconform voor een tussenwoning in Wijdemeren.

De buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk

De buurt Nieuw-Loosdrechtsedijk is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt: er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de inkomens zijn doorsnee. De omgeving is veilig, met relatief weinig misdrijven. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, prettige woonomgeving.

Leven in de straat

De Acacialaan ligt in een rustige straat, om de hoek van de Jumbo voor dagelijkse boodschappen. Op loopafstand vind je IKC-WereldWijs, een basisschool op nog geen twee minuten lopen. Ook Kindcentrum De Haven is dichtbij. Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder, maar de gemeente Wijdemeren biedt voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Veerman Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 540.000
Prijs per m²€ 4.655
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte192m²
Bouwjaar1957
EnergielabelD
BuurtNieuw-Loosdrechtsedijk
WijkNieuw-Loosdrecht
GemeenteWijdemeren

Locatie

Acacialaan 14, Loosdrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Loosdrechtsedijk

Inwoners6.645
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Jumbo
Nootweg 45
274m
Boni
Rading 146
742m
Albert Heijn
Kapittelweg 105
1514m

Scholen

58 binnen 5 km

IKC-WereldWijs
Basisonderwijs · 325 leerlingen
91m
Kindcentrum De Haven
Basisonderwijs · 138 leerlingen
332m
Lwj van Hasseltschool
Basisonderwijs · 76 leerlingen
1219m

Veelgestelde vragen

Over Acacialaan 14, Loosdrecht

Welk energielabel heeft Acacialaan 14?

De woning aan Acacialaan 14 in Loosdrecht heeft energielabel D.

Is €540.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €540.000 is marktconform voor een tussenwoning van 116 m² in Loosdrecht. De woning heeft energielabel D en een bouwjaar van 1957, wat de prijs beïnvloedt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat is de staat van het onderhoud van deze woning?

De woning is gebouwd in 1957 en heeft energielabel D. Dat betekent dat er mogelijk nog onderhoud nodig is aan isolatie of installaties. De exacte staat van het onderhoud is niet bekend uit de advertentie, maar een bouwtechnische keuring kan uitsluitsel geven.

Hoe is de bereikbaarheid van Loosdrecht?

Loosdrecht is goed bereikbaar met de auto, maar het treinstation ligt op 4,4 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten fietsen. De buurt is rustig en groen.