Tussenwoning te koop: Adriaan van Ostadelaan 70, Alblasserdam
KopenAlblasserdamTussenwoningenAdriaan van Ostadelaan 70

Adriaan van Ostadelaan 70

Schildersbuurt, Alblasserdam

€ 398.800
Buurt Schildersbuurt, AlblasserdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Alblasserdam

Deze tussenwoning aan de Adriaan van Ostadelaan 70 ademt de rust van een volwassen woonwijk. Met 120 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een plek waar je je thuis voelt. De woning uit 1972 heeft een klassieke indeling en vraagt om een eigen touch. Met een vraagprijs van €398.800 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien het aanbod van tussenwoningen in Alblasserdam.

De Schildersbuurt

De buurt Schildersbuurt is een rustige wijk met veel groen. Van de 545 woningen is 59% eengezinswoning, en bijna de helft is koop. De buurt telt 1.275 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, stabiele buurt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS om de hoek, op 543 meter. De Lidl en Dirk zijn ook op loopafstand, net als de Albert Heijn. Voor de kinderen is de Ds Joannes Beukelmanschool twee straten verder, op 200 meter. Ook kinderdagverblijven en een park zijn dichtbij. De gemeente Alblasserdam biedt alle dagelijkse voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 398.800
Prijs per m²€ 3.323
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte137m²
Bouwjaar1972
BuurtSchildersbuurt
WijkSouburgh
GemeenteAlblasserdam

Locatie

Adriaan van Ostadelaan 70, Alblasserdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Schildersbuurt

Inwoners1.275
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

25 binnen 5 km

PLUS
Sportlaan 1
543m
Lidl
Wilgenplein 2
1071m
Dirk
Plantageweg 31
1072m

Scholen

46 binnen 5 km

Ds Joannes Beukelmanschool
Basisonderwijs · 525 leerlingen
200m
Christelijk IKC De Twijn
Basisonderwijs · 427 leerlingen
895m
IKC Het Palet
Basisonderwijs · 213 leerlingen
900m

Veelgestelde vragen

Over Adriaan van Ostadelaan 70, Alblasserdam

Is €398.800 een realistische prijs voor deze tussenwoning?

De vraagprijs van €398.800 is marktconform voor een tussenwoning van 120 m² in Alblasserdam. De woning heeft een perceel van 137 m² en een bouwjaar van 1972. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Schildersbuurt om in te wonen?

De Schildersbuurt is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en groen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een laag aantal misdrijven (21 in totaal). Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is een fijne plek voor wie van een rustige woonomgeving houdt.

Zijn er scholen in de buurt van deze woning?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is de Ds Joannes Beukelmanschool op 200 meter. Ook Christelijk IKC De Twijn en IKC Het Palet zijn binnen 900 meter te vinden. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Alblasserdam of verder.